Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

AA Intymna Pro, Emulsja do higieny intymnej Fresh (Oceanic)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Specjalistyczna emulsja do higieny intymnej Fresh linii AA Intymna Pro polecana jest do codziennej pielęgnacji okolic intymnych, szczególnie dla osób aktywnych, które uprawiają sport, często podróżują i borykają się z problemem  nawracających infekcji, a także dla kobiet stosujących antykoncepcję hormonalną.
AA Intymnapro FRESH to formuła o pH4 z kwasem mlekowym, który utrzymuje równowagę mikrobiologiczną, zmniejszając ryzyko infekcji. Ekstrakt z aloesu łagodzi i zapobiega przesuszeniu śluzówki, dodatkowo wspomaga proces regeneracji. Witamina E wspomaga regenerację, stymulując procesy odnowy uszkodzonego naskórka. Preparat zawiera składniki aktywne, stanowiące ochronę przeciwbakteryjną i przeciwgrzybiczną. Baza myjąca pozbawiona mydła, które niekorzystanie wpływa na intymne pH,  wzbogacona została składnikami pielęgnacyjnymi o działaniu natłuszczającym.

Gdzie można kupić: sklep.kosmetykiaa.pl

  • Cena:
  • 200.00 ml 12.00 zł
2016-04-07

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj: