Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Litozin Kolagen, Sprawne stawy (Orkla Health)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Litozin Kolagen  Sprawne stawy to preparat o unikalnym składzie, zawierający m.in. kolagen typu II (główny typ kolagenu występujący w chrząstce stawowej) oraz Rosenoid® – naturalny kompleks składników bioaktywnych, wyizolowanych z dzikiej róży i witaminy C. Składniki te regenerują, chronią i wspomagają elastyczność stawów. 
Zawarta w preparacie witamina C wspomaga prawidłową produkcję kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i sprzyja regeneracji chrząstki stawowej, której struktury mogą się zużywać w procesie ich fizjologicznego wykorzystywania. Witamina C pomaga również w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym, chroniąc przed uszkodzeniem DNA, białka i lipidy w tkankach (także w obrębie stawów). Natomiast dzika Róża pomaga utrzymać zdrowe i elastyczne stawy. 

W opakowaniu jest 30 tabletek.

Gdzie można kupić: aptekasalonik.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 27.00 zł
Marka:Orkla Health
Kategoria:ZDROWIE RODZINY
2016-06-13

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: ZDROWIE RODZINY

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: ZDROWIE RODZINY