Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Piątnica, kremowy jogurt Piątuś (OSM Piątnica)

4.5/5 na 9 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: Piątuś  - to kremowy jogurt typu greckiego stworzony specjalnie dla dzieci. Jest dostępny w trzech pysznych wersjach smakowych – waniliowej oraz owocowych z przetartymi bananami lub truskawkami.

Pożywny jogurt Piątuś może być elementem zdrowej i dobrze zbilansowanej diety dziecka. Jego bazą są wysokiej jakości mleko, żywe kultury bakterii jogurtowych i przetarte owoce – banany lub truskawki - oraz w wersji waniliowej – naturalna mielona laska wanilii.  Zawiera składniki mineralne takie jak wapń, fosfor i potas. Kryje w sobie też optymalną ilość tłuszczu mlecznego, ważnego w diecie dzieci ponieważ jest źródłem witamin A, D i E. Wysoka zawartość białka to dodatkowy atut Piątusia. Jest pyszny i kremowy. Sprawdzi się doskonale jako pożywne śniadanko, pyszna przekąska w ciągu dnia czy apetyczny deser.

Piątuś jest pozbawiony barwników, aromatów i syropu glukozowo-fruktozowego. Nie zawiera też mleka w proszku ani zagęstników.

Jogurt Piątuś – może być włączony do diety dziecka od 3 roku życia. Dostępny jest od stycznia br. w poręcznym opakowaniu 125 g w cenie ok. 1,50 zł.

  • Cena:
  • 125.00 ml 0.00 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2015-02-26

Opinie (9)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Jogurty, serki oraz deserki mleczne dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Jogurty, serki oraz deserki mleczne dla dzieci