Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

OsmozaCare, Antybakteryjna pianka do rąk (OsmozaCare)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Antybakteryjna Musująca Pianka do rąk przyjemnie masuje dłonie, oczyszczając je z 99,9% bakterii, wirusów i grzybów. Produkt ma nie tylko właściwości dezynfekujące, ale także odżywiające skórę rąk i paznokci oraz ochronne dzięki formule bazującej na d-pantenolu i prowitaminie B5.

Pianka OsmozaCare jest nowatorskim połączeniem troski o higienę z zabawą dla całej rodziny. Dzieci uwielbiają jej używać ze względu na dźwięk "strzelających bąbelków" w kontakcie z dłońmi. Dodatkowo, pianka pozostawia bardzo przyjemny zapach. Nie podrażnia ani nie wywołuje reakcji alergicznych. Stosuje się ją bez wody i mydła, po jej użyciu dłonie się nie kleją.

Produkt przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia. Dzięki tej innowacyjnej i zabawnej dla dzieci formie, łatwiej jest wyrobić u nich nawyk higieny rąk, istotny szczególnie przed spożywaniem posiłków, przekąsek, zwłaszcza w sytuacjach, gdy nie ma dostępu do wody i mydła (podczas zabaw na świeżym powietrzu, przerw w szkole na boisku czy w ogródku, w trakcie wakacji itp.)

  • Cena:
  • 50.00 ml 25.00 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2015-08-03

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Mydła dla dzieci, emolienty, żele, płyny do mycia

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Mydła dla dzieci, emolienty, żele, płyny do mycia