• Dodano 48,979 produktów
  • Napisano 186,998 opinii
  • 161,678 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Ten produkt zostały oznaczony jako widoczny tylko dla dorosłych.

Mam ukończone 18lat Nie mam ukończonych 18lat

Active Baby 3, 4, 4+, 5, 6 stara wersja do 09.2011 r. (Pampers)

4.5/5 na 199 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Nowa wersja Active Baby. Twój maluszek upada na pupę co najmniej 300 razy, zanim nauczy się stać i chodzić. Przy każdym upadku może poczuć, że jego pieluszka jest wilgotna. Tylko pieluszki Pampers® Active Baby, mają zieloną warstwę Extra Dry, która chłonie wilgoć i zatrzymuje ją z dala od skóry. Dzięki temu pupa Twojego maluszka pozostaje sucha nawet, jeśli będzie na nią upadać i upadać. Pieluszki Pampers Active Baby stworzono właśnie z myślą o małych odkrywcach. Dzięki anatomicznemu kształtowi dają dziecku poczucie komfortu i swobody ruchu oraz chłonność i suchość w każdej pozycji. Oprócz wyjątkowej chłonności Pampers zapewnia również pielęgnację. Na wewnętrznej powierzchni pieluszka posiada pasemka balsamu pielęgnacyjnego, który tworzy na skórze warstwę ochronną pomagając w ten sposób bronić się skórze przed podrażnieniami. Pieluszka Pampers na całej swej powierzchni jest przewiewna, dzięki czemu świeże powietrze może docierać do skóry dziecka. Pieluszki Pampers Active Baby dostępne są w rozmiarach: midi (4-9 kg), maxi (7-18 kg), maxi plus (9-20 kg), junior (11-25 kg) extra large (16+ kg). Dodatkowo dla starszych niemowląt, czyli tam gdzie swoboda ruchów jest najistotniejsza, w rozmiarach 4, 4+, 5 i 6 (w opakowaniach z symbolem gąsienicy) pieluszki Pampers mają teraz najbardziej rozciągliwe boczki. Rozciągają się one i kurczą nawet o 8 cm, aby jak najlepiej pasować do brzuszka ruchliwego malucha.

Cena:

  • 31.00 szt 0.00 zł
2007-09-05

Opinie (199)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-03-24

Więcej nie kupię!

Jak czytam te wszystkie zachwyty nad tymi pieluszkami, to zastanawiam się, czy aby na pewno my mieliśmy pampersy. kupiłam je tylko raz, rozmiar 3, od razu zwróciłam uwagę na zapach, jaki się z nich wydobywał przy każdej zmianie pieluszki, tzn wtedy, jak były nasączone moczem- strasznie drażniący, ja go nie mogłam znieść! Co druga pieluszka przeciekała, w nocy to standardowo było przebieranie :( po kilku dniach nie wytrzymałam i kazałam mężowi kupić super flexy i do dziś ich używam. Tamta paczkę pampersów jakoś zużyłam, ale nigdy więcej ich nie kupiłam.

ZALETY:

cienkie wygodne

WADY:

drażniący zapach mało chłonne

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Pieluchy i chusteczki nawilżane

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Pieluchy i chusteczki nawilżane