Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Pampers, Chusteczki nawilżane Sensitive (Pampers)

4.5/5 na 58 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: Chusteczki nawilżane Pampers Sensitive są o 15% grubsze i mają nową fakturę SoftGrip, stworzoną w oparciu o lata badań ekspertów marki Pampers. Chusteczki są łagodne dla skóry dziecka jak bawełna i czysta woda, ale oczyszczają skuteczniej oraz pomagają zapewnić skórze dziecka najdelikatniejszą pielęgnację. Produkt nieperfumowany, przetestowany dermatologicznie.
Chusteczki Pampers Sensitive z nową fakturą SoftGrip™ pomagają jeszcze delikatniej i skuteczniej oczyszczać skórę dziecka podczas zmiany pieluszki. Jest to możliwe dzięki specjalnej fakturze SoftGrip™ - wyjątkowemu połączeniu mięciutkiej włókniny i łagodnego balsamu na bazie wody. 
Chusteczki nie są perfumowane. Ich łagodność potwierdzono klinicznie. 

Gdzie można je kupić: sklep internetowy smyk.com

  • Cena:
  • 1.00 ml 7.99 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-09-11

Opinie (58)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2018-02-16

Używa produktu od: kilka miesięcy

Gdzie został kupiony: sklep stacjonarny

Delikatność, pielęgnacja, jakość

Chusteczki rewelacyjne, jedne z dwóch rodzajów, które nie podrażniają pupska mojego niemowlaka. Po Pampers sensitive nie ma nawet najmniejszego zaczerwieniania (a z innymi bywało różnie). Tam gdzie innych zużywałam 4-5 to tych (są grubsze) idzie max.2 sztuki. Można trafić w przystępnej cenie przy zakupie wielopaków w promocji.

ZALETY:

Delikatne, grube, przystępne cenowo

WADY:

BRAK

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Chusteczki nawilżane dla niemowląt

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Chusteczki nawilżane dla niemowląt