• Dodano 48,979 produktów
  • Napisano 186,998 opinii
  • 161,678 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Pampers Let's Go 4, 5, 6 (Pampers)

4/5 na 11 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

Dla dziecka nie ma różnicy między zabawą a nauką, pomiędzy rzeczami, które robi dla przyjemności i zajęciami edukacyjnymi. Prowadzi w nieskończoność podstawowe eksperymenty, ponieważ to one uczą dziecko praw rządzących zachowaniem rzeczy w otaczającym go świecie i uczą go samodzielności. Stawanie się samodzielnym i niezależnym jest naturalną potrzebą i olbrzymim osiągnięciem ze strony dziecka. Dla dzieci uczących się samodzielności Pampers stworzył pieluszki Pampers Let’s Go, które mogą być zakładane i zdejmowane jak majteczki, zapewniając jednocześnie poczucie suchości. Pampers Let’s Go to połączenie zalet pieluszki Pampers z wygodą zakładania i zdejmowania majteczek. Oprócz wkładu chłonnego i przewiewnej powłoczki zewnętrznej pieluszki Pampers Let’s Go są bardzo elastyczne. Pieluszki Pampers Let’s Go dostępne są w rozmiarach: maxi (9-14 kg) junior (12-18 kg), extra large (16 + kg).

Cena:

  • 15.00 szt 0.00 zł
2007-09-05

Opinie (11)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2010-04-20

Będę kupować...

Te pampersy są bardzo fajne.
Jak tylko córcia się urodziła używałam pieluszek pampers, potem trochę eksperymentowałam, chciałam wypróbować inne, bo sa tańsze, jednak nie zdały egzaminu i kupuję cały czas te.
Córcia ma teraz roczek i kupiłam te w kształcie majteczek, są bardzo wygodne, nie zsuwają się, na pewno latem córcia będzie mogła biegać w nich bez bodziaka, bo nic nie musi ich podtrzymywać.
Są też bardzo estetycznie wykonane, mam teraz te z kucykiem pony, takie dziewczęce, każdy na nie zwraca uwagę.
Jednak musze przyznać, co do ich chłonności mam zastrzeżenia, tzn. chłona słabiej od tych zwykłych pampers.
Pampers active baby zakładałam córce na noc i przesypiała całą bez zmiany pieluszki, tą musiałam zmienić jej dzisiaj w nocy.
Polecam na dzień, na noc zwykłe pampersy :)

ZALETY:

ładnie wykonane, wygodne, łatwe do zakładania

WADY:

słabo chłonne, drogie

Filtruj:
Sortuj: