• Dodano 48,978 produktów
  • Napisano 186,977 opinii
  • 161,646 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Pampers New Baby /New Baby Dry/ 1, 2 Noworodek i Mini Baby (Pampers)

4/5 na 169 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

Pampers opracował pieluszkę dla noworodków – Pampers New Baby z unikalną technologią Complete Care, aby chłonąć mocz i wolne stolce. Dzięki temu skóra może być bardziej sucha i zdrowsza, a czyszczenie pupy jest dużo łatwiejsze. Na wewnętrznej powierzchni pieluszka Pampers New Baby posiada pasemka balsamu pielęgnacyjnego, który tworzy na skórze warstwę ochronną pomagając w ten sposób bronić się skórze przed podrażnieniami. Ponadto pieluszka na całej swej powierzchni jest przewiewna, dzięki czemu świeże powietrze może docierać do skóry dziecka. Pieluszki Pampers New Baby dostępne są w rozmiarze newborn (2-5 kg) . Pieluszki Pampers New Baby dostępne są w rozmiarze mini (3-6 kg).

Cena:

  • 44.00 szt 0.00 zł
2007-09-05

Opinie (169)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-09-17

nie polecam!!!!

Trafiłam na dwa rodzaje tych pieluszek, zaraz po urodzeniu córki "jedyneczki" miały fajną siateczkę, która trzymała wilgoć i zabrudzenia daleko od skórki, świetnie wchłaniała siku i rzadkie kupki i przez to żadne wpadki się nie zdarzały. Potem nagle jedynki wyglądały jak dwójki i nie miały już tej siateczki, bez której okazały się beznadziejne, bo wszystko z nich wyciekało, a kupka ladowała na pleckach odbijając się od pieluszki. Od nich mała dostała pierwszego odparzenia.
Dlatego już nie polecam tych pieluszek, ponieważ wspomniana siateczka znajduje się teraz w nowych pieluszkach papmpers - premium care, które są rewelacyjne, ale niestety dużo droższe od tych tradycyjnych.

ZALETY:

bez siateczki nie mają zalet

WADY:

nie sprawdzają się jako pieluszka; drogie

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Pieluchy i chusteczki nawilżane

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Pieluchy i chusteczki nawilżane