Pampers, Premium Care, Pieluchomajtki w rozmiarze 4 (Pampers)

5/5 na 3 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Pieluchomajtki nowej generacji od Pampers – Innowacyjne Premium Care Pants: szybkie zakładanie, komfortowe w użyciu, bezproblemowa zmiana Pampers wprowadza NOWE, wyjątkowo suche Pampers Premium Care Pants z elastyczną taśmą wokół talii, które pomagają zapewnić skórze dziecka idealne warunki i są tak wygodne, że maluch nawet ich nie zauważy, gdy będzie je miał na sobie.
Pieluchomajtki zostały stworzone specjalnie dla aktywnych maluchów do codziennego używania od momentu, kiedy uczą się stać i poruszać się samodzielnie do czasu aż wyrosną z pieluszek. Otulająca miękkość i doskonała suchość Pampers Premium Care Pants dają dzieciom komfort, dzięki któremu mogą odkrywać świat bez przeszkód i przez to swobodnie go poznawać i rozwijać się. Co więcej, można je niezwykle szybko założyć aktywnemu dziecku i łatwo je zmienić. Mamy wiedzą z doświadczenia, że dzieci uwielbiają czuć się swobodnie. Bez względu na to, czy mówimy o roześmianym maluchu biegającym po plaży, czy o pełnych radości pluskach w wannie, poczucie swobody pozwala dziecku odkrywać świat we własnym rytmie, a poznawanie świata to ważny element zdrowego rozwoju.
Premium Care Pants to:


Łatwe zakładanie dziecku, które uczy się samodzielnie poruszać – miękkość i dopasowywanie się do kształtów aktywnego maluszka ułatwiają zakładanie pieluchomajtek. Dzięki elastycznym taśmom wokół pasa i nóżek dziecka, zakładanie Premium Care Pants ruchliwemu maluchowi jest niezwykle łatwe – po prostu należy je wciągnąć jak majteczki.

Niezwykły komfort noszenia i 360 stopni elastycznego dopasowania – Pampers Premium Care Pants otulają ciało dziecka ze wszystkich stron. Szeroka, elastyczna taśma wokół talii dziecka pozwala utrzymać pieluchomajtki na miejscu. Miękka siateczka przy wycięciach na nóżki zapewnia maluchowi komfort i chroni przed przeciekaniem.

Bezproblemowa zmiana – boczki, które łatwo przerwać, sprawiają, że Premium Care Pants łatwo zdjąć bez potrzeby zsuwania ich w dół. Po użyciu wystarczy pieluchomajtki zwinąć do środka tak jak każdą pieluszkę.

Wszystkie produkty Pampers Premium Care oferują pięciogwiazdkową ochronę skóry dziecka:


Otulająca miękkość – cudownie miękkie wykończenie wewnątrz i na zewnątrz pieluszki pomaga delikatnie chronić wrażliwą skórę dziecka i jest dla niego przyjemne w dotyku.

Do 12 godzin suchości – wkład chłonny szybko absorbuje wilgoć i utrzymuje ją z dala od skóry dziecka, pomagając ją chronić.

Technologia pozwalająca skórze oddychać – tak jak pieluszki Pampers Premium Care we wszystkich rozmiarach, także Premium Care Pants są wykonane z materiałów z mikroporami, które pomagają w cyrkulacji powietrza, pozwalając skórze oddychać, nawet kiedy maluch ma na sobie pieluchomajtki.

Balsam pielęgnacyjny na wewnętrznej powłoczce – pomaga chronić delikatną skórę dziecka. • Wskaźnik wilgoci – w kontakcie z wilgocią zmienia kolor z żółtego na niebieski i „podpowiada”, kiedy pieluszka jest zmoczona.

Opakowanie zawiera 22 sztuki.

  • Cena:
  • 1.00 ml 32.99 zł
2015-02-04

Opinie (3)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców