Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Pampres, Premium Care, Pieluszki Newborn (Pampers)

5/5 na 22 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Pieluszki Pampers Premium Care z wycięciem na pępuszek oferują pięciogwiazdkową ochronę skóry dziecka. Dzięki zastosowanej w pieluszkach Pampers Premium Care technologii pozwalającej skórze dziecka „oddychać”, powietrze może swobodnie cyrkulować, a wilgoć jest szybko odprowadzana z powierzchni skóry dziecka. Wszystkie pieluszki Pampers Premium Care mają innowacyjny wkład z technologią DryMax™, który zatrzymuje wilgoć i rzadką kupkę wewnątrz pieluszki oraz pomaga utrzymać idealne warunki w „strefie pieluszkowej”, dzięki czemu pomaga zredukować ryzyko podrażnień skóry, gwarantując dziecku ochronę i komfort. Teraz pieluszki w rozmiarach 0-2 mają także wycięcie na pępuszek , które delikatnie chroni i umożliwia gojenie pępuszka.
Pieluszki Pampers Premium Care w rozmiarach 0-3 są wyposażone w poziom wilgoci, który pomaga w łatwy sposób zorientować się, kiedy następuje najwłaściwszy moment na zmianę pieluszki. Wskaźnik poziomu wilgoci w kontakcie z wilgocią zmienia kolor z żółtego na niebieski, co oznacza, że należy już zmienić dziecku pieluszkę.
Opakowanie zawiera 78 pieluch.

  • Cena:
  • 1.00 ml 50.00 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-04-25

Opinie (22)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Pieluszki new born (od 2 do 5 kg)

Producenci polecają

Top produkty