Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Pieluszki Sleep & Play rozmiary 3, 4, 5. Różne opakowania (Pampers)

3/5 na 252 recenzji
3,0
0% kupi ponownie

Opis: Pieluszki Sleep&Play nie tylko zapewniają dziecku uczucie suchości, ale również pomagają chronić skórę maluszka przed podrażnieniami. PAMPERS Pieluchy Sleep&Play zawierają wyciąg z rumianku, są cienkie i wygodne, mają paski balsamu na powierzchni pieluszki.
Pieluszki Sleep&Play z dotykiem rumianku powstaly w trosce o odpowiednia ochrone delikatnej skory maluszka. Zapewniaja dziecku uczucie suchosci, a dzieki balsamowi z rumiankiem pomagaja chronic jego skore przez podraznieniami, dbajac o jego spokojny sen. Sa cienkie i wygodne, a jednoczesnie maja mocne zapiecia, dlatego maluszek moze w nich komfortowo i radosnie odkrywac swiat.

Pieluszki Sleep&Play maja wszystkie zalety doskonalej pieluszki, z ktorych znana jest marka Pampers - m.in. chlonny wklad i anatomiczny ksztalt, a przy tym sa dostepne w bardzo przystepnej cenie.
Można je kupic w trzech rozmiarach:

3 (4-9 kg),
4 (7-18 kg)
5 (11-25 kg).

  • Cena:
  • 48.00 szt 40.00 zł
2009-06-03

Opinie (252)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

mamaA
2014-01-09

Pampers ma najlepsze pieluchy.

Właśnie zamierzam kupić te pieluchy i dlatego sięgam po opinie. Zaskoczona jestem. Owszem, brak elastycznych rzepów to problem, ale brak chłonności??? Hm... Chyba zbyt ufacie pieluchom. To, że nie jest to tetra i mamy dar pampersów, to nie znaczy, ze możemy dziecku nie zmieniać pieluchy przez 3-5 godzin, bo z zewnątrz suche. 2,5 godziny to maks, by dziecko czuło się komfortowo, obojętnie jakie wynalazki ma na sobie. A co do Dady - owszem - fajne, ale powyżej rozmiaru 3, śmierdolą masakrycznie, jakby palonym plastikiem. Mimo wszystko wypróbuję sleep'y. Podsumowując - pampersy nie są magiczne i nie usuwają moczu Twojego dziecka, tylko go gromadzą. Czekanie, aż pielucha urośnie jak balon, bo się nie wylewa, to chyba nieodpowiedzialne nieco. Stąd odparzenia i inne atrakcje. Ale to już pozostawiam mamom pod rozwagę.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Pieluchy i chusteczki nawilżane

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Pieluchy i chusteczki nawilżane