Premium Care (Pampers)

4/5 na 246 recenzji
4,0
43% kupi ponownie

Opis: Pieluszki Pampers Premium Care to najwyższy standard ochrony niemowlęcej skóry od Pampers. Dzięki miekkiej jak bawełna wierzchniej powłoczce pieluszki te są tak delikatne, że mogą być stosowane już od pierwszych chwil życia maleństwa. Pomagają utrzymać skóre miękką, suchą i świeża, bo za sprawa unikalnej warstwy chlonnej o strukturze plastra miodu skutecznie i szybko chłona siusiu i luźne kupki. Aby zapewnić maleństwu jeszcze bardziej troskliwą pielęgnacje, zawiera delikatny balsam z aloese, który tworzy na skórze specjalną, ochronną i pielęgnującą warstwę. Dzięki tym właściwościom pieluszki linii Premium Care to najlepsze pieluszki Pampers dla ochrony delikatnej skóry niemowlęcia.
Pieluszki Pampers Premium Care pomagaja chronić skórę małego dziecka, dzięki swoim wyjątkowym cechom:
Unikalna warstwa chłonna o strukturze plastra miody, która skutecznie chłonie siusiu i lużne kupki,

Miękka jak bawełna powłoczka,
Paski balsamu z aloesem, które tworzą na skórze malucha ochronną warstwę,
Przewiewna zewnętrzna powłoczka aby zapewnić dostęp powietrza do skóry i zapobiegać wysypce i podrażnieniom,
Elastyczne boczki pomagające w dopasowaniu pieluszki do kształtu ciała dziecka.

  • Cena:
  • 1.00 szt 55.00 zł
2009-09-09

Opinie (246)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

buju
2009-10-23

ok ale za duze opakowanie (zasadniczo dla newborna)

używam produktu i jestem z branży i jak czytam, że jakaś Pani lub Pan piszą dokładnie, że pieluszki Pampers Premium czy Active Baby itd to wierzcie mi . TO PISZĄ LUDZIE Z BRANŻY a NIE KLIENCI! Zwykły klient nie rozróżnia nazwy produktu bo opisów na opakowaniu jest sporo. kupuja zielone albo pomaranczowe. Wszystko krypto reklama, ze sie rzygac chce!

ZALETY:

jest lepsza, ale obserwujmy ilosc w opakowaniu BO W KAZDEJ PIELUSZCE firmy P&G ilosc pieluszek w ciagu roku maleje

WADY:

firma ktore je produkuje jest zasadnicza wada druga wada to ilosc pieluch dla niemowlaka pierwsze pieluchy powinny wystepowac w roznych opakowaniach. A'2 A'10 A'20 i dopiero A'39 i A'78!!! po 1 pieluszce ciezko stwierdzic ze jest wsio ok a po kiego komus 78? sa dzieci ze po 20 sztukach newborna przechodza na rozmair 2 - co zrobic z reszta z 78 sztukowego opakowania????

Filtruj:
Sortuj: