Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Premium Care Pants, pieluchomajtki (Pampers)

5/5 na 3 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:  Pampers premium care pants to nowość na rynku. Pieluchomajtki dla najmłodszych dzieci.

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2015-03-15

Opinie (3)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2015-03-16

Pieluchomajtki z górnej półki

Po przetestowaniu całego opakowania nowych pieluchomajtek Pampers Premium Care mogę napisać opinię na ich temat.

Pieluszki można kupić jedynie w kartonie (dzięki temu nie pomylimy się i nie kupimy klasycznych pieluch Pampers Premium Care, które są kompletną porażką). Pieluszki dodatkowo zapakowane są w białe foliowe opakowanie. MINUS za brak uchwytu w kartonie. Przyznam szczerze, że bardzo niewygodnie niesie się ten produkt pod pachą podczas gdy obie ręce są zajęte.
Wiodąca marka na rynku powinna zadbać również i o to, aż dziwne, że o tym nie pomyśleli...
Ja co prawda miałam małe opakowanie (20 szt.), nie wiem jak to jest w przypadku większych kartonów.

Jakość pieluchomajtek jest bardzo wysoka. To nie są pierwsze pieluchomajtki, które testuję, a te są po prostu genialne. Miękkie, bardzo chłonne, kolorowe, wspaniale dopasowują się do kształtów dziecka. Kupiłam rozmiar 5 (12-18 kg) i moje ponad 15 kilogramowe dziecko mieści się w nie bez problemu.

Pieluszki mają bardzo elastyczne gumki, tak rozciągliwych boków jeszcze nie spotkałam w żadnej pieluszce. Zanim ubrałam dziecku pierwszą z nich, sprawdziłam rozciągliwość i naprawdę byłam zdumiona efektem. Rozciągliwe gumki + falbanki są też na otworach na nogi.

Pieluchomajtki mają tę zaletę, że nie trzeba dziecka kłaść, by mu ją nałożyć. Jest to bardzo pomocne przy biegającym dziecku, a także 2-3 latku uczącemu się samodzielności.

Chłonność pieluch jest bardzo wysoka. Porównuję ją do Pampers Active Baby Dry. Nic nie przecieka, nie wylatuje bokiem (moje dziecko bardzo dużo pije). Można bez obaw położyć malucha spać. Po wielu godzinach skóra dziecka jest sucha i nieskazitelna.

Kolejną zaletą pieluch jest ich miękkość i to, że są bardzo przyjemne w dotyku. Grubość pieluchy jest w sam raz, na całej długości jest odpowiednia ilość wkładu chłonnego. Po całej nocy pielucha nie zwisa na dziecku, miałam nawet wrażenie, że jest mniej napompowana niż w tradycyjnych pieluchach.

Obrazki na pieluszkach są dość kolorowe, może nie tak barwne, jak w Pampers Active Baby, ale urocze. Pielucha ma dobrze spełniać swoją funkcję i to jest przecież najważniejsze.

Atutem pieluszek jest brak chemicznego zapachu.

Producent powinien zadbać również o te młodsze i starsze dzieciaki i pomyśleć o rozmiarze 3 i 6. Dwa rozmiary pieluch 4 (9-14 kg) i 5 (12-18 kg) to stanowczo za mało.

A teraz również ważny aspekt: CENA. Kupiłam małe opakowanie w Rossmannie w regularnej cenie 34,99 zł za 20 sztuk (minus 10 % rabatu na karcie Rossne). Drogo, jeśli przeliczamy na sztuki (1,57 zł za sztukę po rabacie). Myślę jednak, że pozostanę przy tych pieluchach, ponieważ zużywam już tylko 1 pieluszkę dziennie i mogę sobie pozwolić na ich zakup.

Mam nadzieję, że pomogłam :)

ZALETY:

chłonność grubość mega rozciągliwe boki + falbanki dobrze dopasowują się do kształtów dziecka wagowo pasują idealnie brak chemicznego zapachu kolorowe obrazki jednym słowem pieluchy z górnej półki

WADY:

cena brak uchwytów w kartonie

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Pieluchomajtki dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty