PaTaToy, Drewniany autobus Safari ABC sorter (PaTaToy)

5/5 na 7 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Drewniany autobus Safari ABC sorter to nowoczesna wersja przypowieści o Arce Noego. W drewnianym autobusie należy schować (korzystając z właściwych otworów) kilkadziesiąt kolorowych zwierzątek. Zabawka daje duże pole do eksperymentów - być może da się zamienić miejscami żyrafę i goryla, a na miejsce zebry wcisnąć nosorożca? Kto wie, trzeba się przekonać! Odkrywanie świata egzotycznych zwierząt doskonale łączy się tu z nauką alfabetu i rozwojem zdolności manualnych. 
Drewniany Autobus Safari ABC to pięknie wykonany, drewniany zestaw zabawek, dzięki któremu można poznać świat zwierząt, a przy okazji nauczyć się literek. Zabawka rozwija wszystkie zmysły dziecka, uczy kojarzenia kształtów i kolorów. Poprzez precyzyjne dopasowanie klocków-zwierzątek do odpowiednich kształtów, dziecko ćwiczy koncentrację, cierpliwość i spostrzegawczość. Na masce ciężarówki zamontowana jest wytrzymała linka, za którą można ciągnąć wóz, by przemierzać razem ze zwierzętami korytarze i pokoje.
Zabawka jest starannie wykonana z wysokiej jakości lekkiego drewna. W zestawie znajduje się autobus, 26 kolorowych zwierzątek z przypisaną literką alfabetu na odwrocie.

- Zabawka rekomendowana dla dzieci od trzeciego roku życia

Wymiary: 31 x 13 x 16 cm
Waga: 1,3 kg
Produkt posiada certyfikat CE.

Gdzie można kupić: sklep internetowy PaTaToy
 

  • Cena:
  • 1300.00 ml 155.00 zł
2016-01-13

Opinie (7)

Filtruj:
Sortuj: