Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Butelka samonagrzewająca się (paulandstella)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Butelka samonagrzewająca się Paulandstella to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu podgrzejesz mleko czy wodę jednym kliknięciem. Bez względu na temperaturę na zewnątrz płyn w butelce zostanie podgrzany do optymalnej temperatury 36-37 stopni Celsjusza. Cały proces trwa zaledwie kilka minut i mleko jest gotowe do podania. Bez przelewania, bez studzenia i podgrzewania, bez konieczności noszenia ze sobą termosu czy butelki z zimną wodą.
Butelka samonagrzewająca się paulandstella nie wymaga zasilania elektrycznego ani bateryjnego! Wystarczy, że wlejesz do butelki wodę, herbatkę lub gotową mieszankę mleczną i chwilę przed podaniem dziecku wciśniesz przycisk. Specjalny wskaźnik wskaże ci temperaturę płynu... i gotowe!
Butelka ma pojemność 180 ml i dostępna jest w zestawie ze smoczkiem antykolkowym, pasują do niej także smoczki marki NUK.
Moduł grzewczy butelki jest wielokrotnego użytku. Dzięki temu że łatwo go wyjąć, można odpowiednio zadbać o czystość butelki i umyć ją za pomocą specjalnej szczotki lub w zmywarce. Następnie moduł wystarczy nagrzać do we wrzącej wodzie i włożyć z powrotem do butelki.
Produkt wykonany jest z certyfikowanych, bezpiecznych dla zdrowia dziecka materiałów bez BPA i Bisfenolu A. Ma także pozytywną Opinia Instytutu Matki i Dziecka i jest zgodny z normami EN14350
Cena: 139 zł
Gdzie można kupić: sklep internetowy Babymama.pl

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2017-10-12

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Butelki dla niemowląt

Producenci polecają

Top produkty