Paulandstella, Butelka samonagrzewająca się paulandstella (paulandstella)

4/5 na 11 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis: Butelka samonagrzewająca się Paulandstella to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu można podgrzać mleko lub wodę jednym kliknięciem. Bez względu na temperaturę na zewnątrz, płyn w butelce zostanie podgrzany do optymalnej temperatury 36-37 stopni Celsjusza. Cały proces trwa zaledwie kilka minut i mleko jest gotowe do podania. Bez przelewania, bez studzenia i podgrzewania, bez konieczności noszenia ze sobą termosu czy butelki z zimną wodą. Butelka samonagrzewająca się Paulandstella nie wymaga zasilania elektrycznego ani bateryjnego! Wystarczy, że wleje się do butelki wodę lub gotową mieszankę i chwilę przed podaniem dziecku naciśnie przycisk. Specjalny wskaźnik wskaże temperaturę płynu... i gotowe! 
Butelka samonagrzewająca się Paulandstella ma pojemność 180 ml i dostępna jest w zestawie ze smoczkiem antykolkowym. Moduł grzewczy butelki jest wielokrotnego użytku. Łatwo się go wyjmuje, więc można odpowiednio zadbać o czystość butelki i umyć ją za pomocą specjalnej szczotki lub w zmywarce. Następnie moduł wystarczy nagrzać we wrzącej wodzie i włożyć z powrotem do butelki.
Butelka samonagrzewająca się Paulandstella wykonana jest z certyfikowanych, bezpiecznych dla zdrowia dziecka materiałów bez BPA i Bisfenolu A. Produkt ma pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka i jest zgodny z normami EN14350 dla artykułów dla niemowląt i małych dzieci.

Gdzie można kupić: sklep internetowy babymama.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 139.00 zł
gośćgość
2014-12-22

Opinie (11)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców