• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,968 opinii
  • 161,636 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Stelaż Classico Velo / Cromato (Peg Perego)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

Stelaż posiada amortyzowane pompowane koła o średnicy 32 cm, regulację wysokości rączki oraz obszerny kosz wyściełany dodatkową wkładką zapobiegającą wypadaniu drobnych przedmiotów. Służy do przewożenia gondoli Young i Culla. Bezpośrednio w stelaż można wpiąć kupowany oddzielnie fotelik Primo Viaggio Tri-Fix Asip.  

Cena:

  • 9.80 kg 0.00 zł
2008-09-07

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-11-24

Wózek mogę polecić z czystym sumieniem

Otrzymałam ten wózek od mojej koleżanki (wyjeździło się w nim dwoje jej dzieci) i muszę powiedzieć,że jestem z niego zadowolona.Łatwo się prowadzi,dzięki dużym kołom nie wpada się w dziury w jezdni i na chodniku.Wózek jest naprawdę lekki,wnoszenie go po schodach nie stanowi problemu.Gondola duża,obszerna,moje 9 miesięczne dziecko jeszcze się w niej mieści na długość.Regulowane dno to super sprawa.Moje dziecko może sobie siedzieć w gondoli co jest możliwe dzięki regulacji dna z zewnątrz wózka.Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie,gdyż od strony budki jest taka dźwignia którą jak się obraca to dno wózka (w miejscu główki dziecka) się podnosi i opuszcza.Nie trzeba dziecka budzić w trakcie snu gdy chce się mu opuścić głowę.Niestety nie używałam jeszcze spacerowej części ale w opinii mojej koleżanki sprawdza się znakomicie na długie spacery.Wózek posiada pokrywę,budkę oraz kosz na zakupy.Hamulec dość wygodny,choć pręt od hamulca oraz kosz na zakupy uderzają w nogi osoby prowadzącej wózek.Moje dziecko lubi jeździć w tym wózku.

ZALETY:

-wózek lekko i łatwo się prowadzi,nie wpada w dziury,jest zwrotny -ma duże koła,jest stabilny,nie wywraca się itp. -wykonany z solidnego materiału (zarówno stelaż jak i pokrycie wózka),przez kilka lat używania wózek wygląda jak nowy -piekny kolor (mój jest granatowy z kolorowymi nadrukami) -dość łatwo się go demontuje aby włożyć do samochodu (jest specjalna dżwignia,którą się naciska i wózek się składa) -lekki w noszeniu po schodach -materiał wózka (pokrowiec), łatwo sie pierze -bezawaryjny,do tej pory nic się nie popsuło

WADY:

-nie zauważyłam

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wózki wielofunkcyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wózki wielofunkcyjne