• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,977 opinii
  • 161,642 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Wózek dla bliźniąt Duette SW (Peg Perego)

3.5/5 na 9 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis:

Duette jest wózkiem spacerowym, przeznaczonym dla bliźniaków. Wózek bardzo dobrze sprawdza się w warunkach miejskich. Duży kosz ułatwia codzienne sprawunki. Siedziska można montować w pozycji twarzą do siebie, co ułatwia starszym dzieciom wzajemne komunikowanie się. Siedziska rozkładają się do pozycji leżącej. Przy zastosowaniu dodatkowych usztywnianych nosideł (opcja), wózek można również zastosować do przewożenia niemowlaków. Funkcje i zalety: Małe wymiary po złożeniu Prosty mechanizm składania Podwójne samonastawne koła z możliwością ich zablokowania Amortyzacja na wszystkich kołach 5-cio punktowe szelki bezpieczeństwa Regulacja położenia oparcia (ostatni stopień pozwala na przewożenie śpiącego dziecka w pozycji poziomej Regulacja położenia podnóżka Łatwo odpinany przedni pałąk zabezpieczający dziecko przed wypadnięciem z wózka Możliwość montowania siedzisk twarzą do siebie Duży kosz na zakupy Możliwość zamontowania fotelika samochodowego Otwierana budka z nieprzemakalnego materiału Ocieplane okrycie na nóżki Możliwość prania tapicerki w temp. 30 st.C Wymiary rozłożonego wózka: szerokość 60 cm, głębokość 140 cm, wysokość 109 cm. Wymiary złożonego wózka: długość 105 cm, wysokość 43 cm. Średnica kół: 30 cm Waga samego stelaża: 11,3 kg

Cena:

  • 19.80 kg 2200.00 zł
2008-09-07

Opinie (9)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

ewa
2009-05-29

wózek, który spełnił moje oczekiwania

dziwi mnie poprzednia opinia. Mam ten wózek i służy nam od urodzenia. Moje bliźnięta mają 1,5 roku ważą średnio po 12kg i w przeciwieństwie do tego co napisała moja poprzedniczka prowadzi się go lekko. Moim zdaniem, kierownica to największy plus tego wózka (można z powodzeniem prowadzić i skręcać jedną ręką). Po przeczytaniu poprzedniej opinii, zastanawiam się czy piszemy o tym samym wózku. Mimo, że ważę 48kg a moje dzeci łącznie ponad 20kg, to nie mam problemów z wyjściem na spacer (duża zasługa windy:))

ZALETY:

1. duże, piankowe koła. Spacery po lesie, po wystających kortzeniach i nierównych ścieżkach nie stanowi poroblemu 2. Kieronica - możliwość manewrowania jedną ręką 3. możliwość ustawienia siedzonek w każdym kierunku 4. siedzonka można użyć jako foteliki w domu. Moje szkraby (tak do 12 m-ca) siedziały w nich przed telewizorem

WADY:

1. kosz na zakupy - duży ale ciążko coś tam przecisnąć 2. kiepski do przewożenia samochodem. Stelaż się składa ale siedzonka nie i zajmują dużo miejca. Więcaj wad nie przychodzi mi do głowy.

Filtruj:
Sortuj: