• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,037 opinii
  • 161,746 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Wózek Pliko Switch / Compact (Peg Perego)

3.5/5 na 5 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis:

Możliwość montowania siedziska przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Bardzo małe wymiary po złożeniu. Podwójne koła piankowe. Przednie koła skrętne z możliwością blokowania skrętności. Oparcie siedziska rozkłada się do leżenia. Platforma do przewożenia drugiego, starszego dziecka w pozycji stojącej. Pięciopunktowe szelki bezpieczeństwa. W zestawie budka, okrycie na nóżki, osłona przeciw deszczowa i siatkowy kosz na zakupy. Funkcje i zalety: Małe wymiary po złożeniu Prosty mechanizm składania - system "parasolka" Ergonomiczny uchwyt do składania Wygodny mechanizm blokady składania wózka umieszczony w rączce Boczny uchwyt do przenoszenia złożonego wózka Wózek stoi samoistnie po złożeniu Podwójne samonastawne koła z możliwością ich zablokowania Amortyzacja na wszystkich kołach Niezależne hamulce na dwóch tylnych kołach Tylni podest do przewożenia drugiego dziecka w pozycji stojącej 5-cio punktowe szelki bezpieczeństwa Możliwość montowania spacerówki tyłem lub przodem do kierunku jazdy Regulacja położenia oparcia (ostatni stopień pozwala na przewożenie śpiącego dziecka w pozycji poziomej Regulacja położenia podnóżka Łatwo odpinany przedni pałąk zabezpieczający dziecko przed wypadnięciem z wózka Regulowana wysokość rączki Duży kosz na zakupy Dodatkowy uchwyt na torbę z zakupami Możliwość zamontowania fotelika samochodowego Primo Viaggio Możliwość zamontowania dodatkowej gondolki Navetta i dostosowania wózka do przewozu noworodka Otwierana budka z nieprzemakalnego materiału Dodatkowa folia przeciwdeszczowa Ocieplane okrycie na nóżki Lekki aluminiowy stelaż Możliwość prania tapicerki w temp. 30 st.C Nośność 20 kg Wymiary: Wózek złożony (dł x szer x wys): 103 x 37 x 32cm     Wózek rozłożony (wys x szer x gł): 105 x 56 x 90cm  Średnica kół: 17 cm Szerokość siedziska: 32 cm Wysokość oparcia: 49 cm Głębokość siedziska: 38 cm

Cena:

  • 8.60 kg 1450.00 zł
2008-09-06

Opinie (5)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

michaaa
2010-05-24

nie na nasze chodniki

mam model switch. córka ma 6 miesięcy i od początku jeździ w spacerówce. wszystko jest okej. mia łbyć lekki ale po złożeniu źle się go nosi. największy minus to kółka. po spacerze mam wrażenie że jestem wytelepana a nie chcę myśleć co czuje córka. a jeżdżę po naszych chodnikach. źle się podbija, nawet najmniejszy krawężnik muszę pokonywać naciskając na podest dla drugiego dziecka. ostatnio miałam okazję prowadzić wózek na dużych pompowanych kołach i to była sama przyjemność. kółka już się zacinają.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wózki wielofunkcyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wózki wielofunkcyjne