Bio-Cla Duo (Pharma Nord)

3.5/5 na 11 recenzji
3,5
64% kupi ponownie

Opis: Suplement diety o 24-godzinnym działaniu przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i sprawia, że znacznie łatwiej nasze ciało nabiera zgrabnego wyglądu.

Naukowe odkrycie udowodniło, że możemy przyspieszyć naturalny proces metabolizmu tłuszcz przez całą dobę. Bio-C.L.A. Duo to pierwszy suplement diety o 24 godzinnym działaniu, który składa się z: tabletek, które dają energię i przyspieszają spalania tkanki tłuszczowej w ciągu dnia, oraz kapsułek, dzięki którym następuje blokowanie odkładania się tłuszczu w nocy kiedy śpimy.

Idealny dla zgrabnej sylwetki
Tabletki zawierają wyciąg z zielonej herbaty i L-karnitynę. Zielona herbata zawiera aktywny związek, który przyspiesza konwersję tłuszczu w energię. L-karnityna wspomaga transport tłuszczu do komórek. Większa dawka karnityny oznacza zwiększenie spalania tłuszczu i więcej energii.

Kapsułki zawierają C.L.A. (sprzężony kwas linolowy), naturalną substancję, która blokuje odkładanie się tłuszczu w komórkach tłuszczowych i przesyła tłuszczu do komórek mięśniowych, gdzie ulega utlenieniu.

Działanie w nocy – potwierdzone naukowo
Badania potwierdzają, że przyjmowanie C.L.A. może zwiększyć spalanie tłuszczu podczas snu nawet o 14%.

Bio-C.L.A. Duo to trzy aktywne składniki, które wspierają nasz organizm w procesie metabolizmu tłuszczu. Suplement nie tylko zwiększa spalanie tkanki tłuszczowej (szczególnie jeśli dodamy wysiłek fizyczny), ale jednocześnie wspomaga i wzmacnia masę mięśniową. Tracąc jedynie tkankę tłuszczową zapobiegamy niechcianemu efektowi jo-jo, czyli ponownemu przybieraniu na wadze, po zakończeniu odchudzania.

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2011-03-04

Opinie (11)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

zuza0410
2011-03-14

polecam naprawde warto

super produkt lepszy od innych specyfików które próbowałam przez ostatnie dwa lata :)

ZALETY:

pomału ubywają dkg czujesz się lżejsza

WADY:

nie zauważyłam wad

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców