Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Allerco, Krem emolientowy natłuszczający  (Pharmena SA )

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Krem emolientowy natłuszczający Allerco przeznaczony jest do skóry suchej, wrażliwej, atopowej, skłonnej do podrażnień i alergii. Polecany dla dzieci i niemowląt. Ma właściwości  nawilżające i natłuszczające.
To krem o lekkiej, przyjemnej w stosowaniu konsystencji, który nawilża i odżywia, wzmacnia naturalną warstwę lipidową, wygładza, zmniejsza suchość i szorstkość skóry. Preparat stanowi unikalne połączenie molekuły Regen7 i najwyższej jakości składników. Specjalnie wyselekcjonowane emolienty, składniki pielęgnacyjno - ochronne, oraz molekuła Regen7 łagodzą podrażnienia, ograniczają przeznaskórkową utratę wody oraz działają ochronnie na naturalną warstwę lipidową naskórka. Dodatek witaminy E i gliceryny podwyższa zdolność do utrzymywania prawidłowej wilgotności skóry, poprawia jej miękkość i elastyczność. Zastosowane emolienty, olej canola i olej jojoba, działają ochronnie czyniąc skórę odporniejszą na działanie niekorzystnych czynników środowiskowych. 
Działanie: głęboko nawilża skórę, chroni przed powstawaniem zmian zapalnych, nie zawiera substancji zapachowych i barwników, długotrwałe nawilża i natłuszcza, przeciwdziała wysuszeniu skóry, chroni przed mrozem, wiatrem i słońcem.

Gdzie można kupić: apteka internetowa doz.pl

  • Cena:
  • 75.00 ml 18.00 zł
2016-11-04

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kremy do twarzy dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Kremy do twarzy dla dzieci