• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,037 opinii
  • 161,742 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Glov Hydro Demaquillage Rękawica do demakijażu twarzy, różne rodzaje (Phenicoptere)

4.5/5 na 6 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Efektywność produktów to wynik zaawansowanej mikro-technologii włókien. Włókna GLOV są 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa i 30 razy cieńsze od włókna bawełny. Dzięki temu doskonale ściągają brud z powierzchni twarzy. Kształt rozgwiazdy włókien zwiększa efektywność i szybkość działania. Dzięki nim zanieczyszczenia z powierzchni skóry trafiają prosto do rowków włókien. To wszystko sprawia, że demakijaż za pomocą GLOV Hydro Demaquillage jest dużo bardziej skuteczny tradycyjnych metod oczyszczania twarzy. rękawice glov comfort i on the go GLOV comfort to duża rękawica z systemem 4 rogów, dzięki którym zmyjesz nawet mocny, profesjonalny makijaż. GLOV comfort można wykorzystać jako ciepły kompres, by otworzyć pory przed zrobieniem maseczki. GLOV on-the-go - niewielka rękawiczka idealna do torebki czy bagażu podręcznego, pozwala na szybkie poprawienie makijażu w ciągu dnia i odświeżenie skóry w podróży. GLOV comfort - cena: 49,90zł, GLOV on-the?go - cena: 39,90zł   Glov On - The - Go to opatentowany produkt służący do demakijażu oraz oczyszczania skóry wyłącznie przy użyciu wody. Włókna, z których wykonany jest Glov są 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa oraz mają kształt rozgwiazdy, dzięki czemu pod wpływem kontaktu z wodą uaktywniają się ich niezwykłe oczyszczające właściwości. Bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych, makijaż zostaje dokładnie usunięty, bariera hydro-lipidowa naskórka zachowana, zaś ryzyko jakichkolwiek reakcji alergicznych wyeliminowane, co potwierdzają badania przeprowadzone przez niezależne laboratorium Skin Lab. Delikatny efekt masujący przyspiesza krążenie, a także przywraca skórze naturalne piękno. Ma wygląd niewielkiej rękawiczki, idealnej do torebki czy samolotu. Zachowuje swoje właściwości nawet przez 3 miesiące codziennego użytkowania. Skład: 70% Polyester, 30% Polyamide.  

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
Marka:Phenicoptere
Kategoria:Gąbki, myjki
2013-05-20

Opinie (6)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2013-12-11

Nowa Era w Demakijażu :)

Dla mnie ideał. Delikatne włókna perfekcyjnie domywają każdy makijaż. Mięciutka w dotyku, nie podrażnia tym bardziej sama przyjemność jej użytkowania. Sama nie wierzyłam, że takie cudo działa do chwili kiedy pierwszy raz ją użyłam. Zmywa cały makijaż bez użycia żadnego kosmetyku do demakijażu. Producent zapewnia, że można ją używać do ok 3 mc. Uważam, że warta jest uwagi. Jak już raz spróbujesz to nie pożałujesz. Polecam ją każdej kobiecie.

ZALETY:

precyzyjny demakijaż bez użycia detergentu, nie podrażnia, delikatność, łatwość w użyciu, dzięki niej oszczędzamy kosmetyki oraz płatki kosmetyczne, idealna podczas podróży

WADY:

zdecydowanie brak!

Filtruj:
Sortuj: