Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Philips Avent, Elektroniczna video niania SCD630/52 (Philips)

5/5 na 3 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Elektroniczna video niania SCD630/52 Philips Avent daje rodzicom pewność, że dziecko jest spokojne i bezpieczne, nawet wtedy gdy nie są tuż koło swojego dziecka. 
Nowa niania elektroniczna SCD630/52 pozwala cieszyć się widokiem śpiącego niemowlęcia, dzięki dużemu, kolorowemu ekranowi 8,9 cm (3,5") o wysokiej rozdzielczości. Dodatkowym atutem niani jest możliwość zrobienia dwukrotnego zbliżenia cyfrowego i przesuwanie widoku.
Dzięki tej niani możesz obserwować dziecko, zarówno w dzień, jak i w nocy za sprawą podczerwieni w trybie noktowizyjnym, który automatycznie uruchamia się w ciemności i zapewnia czysty obraz. 
Niania daje też możliwość posłuchania dziecka – wysoka czułość na dźwięk sprawia, że słychać nawet najcichszy śmiech, gaworzenie czy czkawkę malucha. 
Sprzęt wyposażony jest też w:

czujnik temperatury, który pozwoli monitorować warunki panujące w pokoju dziecka i powiadomi rodzica, za pośrednictwem cyfrowego wyświetlacza nadajnika, o wszelkich zmianach warunków w pokoju maluszka.;
lampkę nocną;
5 odprężających melodii (kołysanek). 

Wewnątrz niania SCD630/52 posiada zasięg maks. 50 m, a na zewnątrz - maks. 300 m (o ile nie ma w pobliżu żadnych zakłóceń). 
Dzięki wskaźnikowi połączenia zawsze wiesz, kiedy niania znajduje się w zasięgu i utrzymuje połączenie. Odbiornik sygnalizuje utratę zasięgu przez nianię oraz niski poziom naładowania baterii, dzięki czemu zawsze zachowasz łączność z dzieckiem. Wygodny, ładowany odbiornik zapewnia nawet 10 godzin bezprzewodowego monitorowania bez konieczności ładowania. Niania umożliwia także tryb eco, który warto włączyć, aby zmniejszyć pobór mocy, gdy w pokoju dziecka panuje spokój. Tryb eco wyłącza transmisję dźwięku i obrazu, a urządzenia nawiązują połączenie tylko wtedy, gdy dziecko wydaje dźwięki.

Gdzie można kupić: sklep internetowy euro.com.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 799.00 zł
2016-06-07

Opinie (3)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Monitory oddechu i nianie elektroniczne

Producenci polecają

Top produkty