Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Philips Avent, Ortodontyczny smoczek FlexiFit (Philips)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Ortodontyczny smoczek FlexiFit Philips Avent jest bardzo miękki i elastyczny.  Opatentowana technologia tarczy FlexiFit sprawia, że smoczek jest bardzo przyjemny w dotyku dla delikatnej skóry dziecka. Miękka i elastyczna tarcza smoczka idealnie wpasowuje się w kształt twarzy dziecka, a jej wewnętrzna powłoka jest niezwykle delikatna, co minimalizuje ryzyko otarć i podrażnień na twarzy. 6 dziurek w tarczy pozwala też skórze dziecka swobodnie oddychać. Niezwykle miękka silikonowa końcówka smoczka (bez bisfenolu A) umożliwia wygodne ssanie. 
Nowe smoczki Philips Avent są wyposażone w wygodne etui do sterylizacji i przenoszenia. Wystarczy wlać do etui około 0,25 ml wody, włożyć do niego dokładnie opłukany smoczek i włączyć mikrofalówkę na 3 minuty. Później należy odczekać jeszcze 5 minut aż smoczek wystygnie, wylać wodę z etui i gotowe! 
Smoczki są symetryczne i ortodontyczne, co oznacza, że wspierają naturalny rozwój jamy ustnej. Dostępne są dwa rodzaje smoczków 0-6 miesięcy i 6-18 miesięcy w różnych wzorach i kolorach. 

Rekomendowane ceny smoczków SCF211, SCF212, SCF213, SCF222, SCF226 i SCF227 wynoszą 39 zł.

  • Cena:
  • 1.00 ml 39.00 zł
Marka:Philips
Kategoria:Smoczki gryzaczki
2017-06-09

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Smoczki gryzaczki

Producenci polecają

Top produkty