Philips Avent, Smoczek Freeflow 18+ (Philips)

5/5 na 4 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Smoczek Philips Avent 18+ ma tę samą wielkości co smoczek 6-18M, ale jest twardszy i przez to bezpieczniejszy – dziecko nie może go przegryźć. Przy tym smoczek jest łagodny dla rozwijającego się podniebienia, zębów i dziąseł półtorarocznego dziecka, jednocześnie zapewniając mu niezbędny komfort. Smoczek zapewnia swobodny przepływ powietrza i minimalizuje podrażnienia dzięki 6 dziurkom w tarczy smoczka. 
Wykonane z silikonu smoczki nie mają smaku ani nie wydzielają zapachu, dzięki czemu dziecko chętniej je zaakceptuje. Smoczki nie zawierają też bisfenolu A. Materiał silikonowy jest gładki, przezroczysty, łatwy w czyszczeniu i nie lepi się. Smoczki są trwałe i w miarę upływu czasu nie zniekształcają się ani nie ulegają przebarwieniom. 
Smoczki Philips Avent łatwo utrzymać w czystości, gdyż można je sterylizować w sterylizatorze, jak i myć w zmywarce. Są też wyposażone w higieniczną osłonkę na zatrzask, która pomaga w utrzymaniu smoczka w czystości, np. podczas spacerów. 
Smoczki Freeflow 18+ SCF186 są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych (dla chłopca i dziewczynki). Dla dzieci po 18. miesiącu życia.

Gdzie można kupić:
 

  • Cena:
  • 1.00 ml 0.00 zł
Marka:Philips
Kategoria:Smoczki gryzaczki
2016-06-28

Opinie (4)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców