Philips Avent, Szklana butelka Natural SCF673 (Philips)

5/5 na 24 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Szklana butelka Natural SCF673 firmy Philips Avent dzięki szerokiemu smoczkowi kształtem przypominającemu kobiecą pierś, a także wygodnym płatkom, sprawia, że dziecko ssie pokarm w niemal identyczny sposób jak z piersi.

Butelka z serii Natural wyposażona jest w ulepszony system antykolkowy. Podwójny zaworek redukuje dyskomfort podczas karmienia, ponieważ odprowadza powietrze do butelki, a nie do brzuszka dziecka. Zapobiega również przeciekaniu, zapewniając udane, niczym niezakłócone karmienie.
Wykonana z materiału najwyższej jakości – szkła borokrzemowego, z którego produkuje się naczynia laboratoryjne. Szkło borokrzemowe jest materiałem niewykorzystywanym nigdy wcześniej, natomiast w pełni nadaje się do recyclingu. Dzięki wysokiej jakości materałowi szklana butelka jest odporna na wysokie temperatury oraz szok termiczny. Dzięki temu może być przechowywana w lodówce, a nastepnie podgrzewana i jest także odpowiednia do sterylizacji. Ponadto butelka jest odporna na uderzenia i upadek. 

Można ją myć w zmywarce.

Gdzie można kupić: sprawdź na stronie Philips

  • Cena:
  • 240.00 ml 59.00 zł
gośćgość
2015-07-13

Opinie (24)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców