Philips, uGrow, Aplikacja ułatwiająca opiekę nad niemowlęciem (Philips)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: uGrow to aplikacja ułatwiająca opiekę nad niemowlęciem. Aplikacja umożliwia m.in. zapisywanie i monitorowanie czasu i liczby karmień, łącznego czasu snu dziecka, jego wzrostu, wagi, a także innych, ważnych dla rodziców informacji, np. datę pojawienia się pierwszego ząbka, zrobienia pierwszego kroku czy datę wypowiedzenia pierwszego słowa przez dziecko. Dodatkowo aplikacja dostarcza spersonalizowane porady dostosowane do wieku i rozwoju dziecka. 
Aplikacja uGrow firmy Philips to profesjonalna platforma cyfrowa dla rodziców opracowana we współpracy z ekspertami m.in. w dziedzinie karmienia piersią, snu oraz psychologii rozwoju.
uGrow to pierwsza tego rodzaju medyczna aplikacja, która ułatwia opiekę nad niemowlęciem. Jak to możliwe? Zapisując ważne informacje o rozwoju dziecka, możemy się nimi później podzielić z lekarzem pediatrą na wizytach kontrolnych, dzięki czemu może on lepiej wykorzystać czas podczas wizyt, szybciej zdiagnozować problem i oferować wyższą jakość konsultacji. Aplikacja sprzyja więc zdrowemu rozwojowi maluszka.
Aplikację uGrow można bezpłatnie pobrać w polskiej wersji językowej w App Store i Google Play.

Gdzie można pobrać aplikację: strona Philips

  • Cena:
  • 1.00 ml 0.00 zł
2017-09-08

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców