Silicosan (Phytomedica)

4/5 na 8 recenzji
4,0
38% kupi ponownie

Opis: Aktywnym składnikiem silicosanu jest koloidalna krzemionka. Posiada ona niezwykłe właściwości. Jedna jej gramocząsteczka ma powierzchnię absorpcyjną większą niż boisko do piłki nożnej i działa jak wielki elektromagnes, który przyciąga i wiąże wszelkie substancje, z którymi się zetknie. Bez trudu może związać bardzo dużą ilość zanieczyszczeń. Wystarczy tylko nanieść niewielką ilość silicosanu na objęty problemem obszar skóry, a cząsteczki koloidu „wyłapą” z powierzchni skóry bakterie, ich toksyny, alergeny, tłuszcz oraz wszelkie inne zanieczyszczenia.
Po chwili preparat się zmywa, a wraz z nim wszystkie zanieczyszczenia, które „wyłapał”. Pierwsze efekty pojawiają się szybko, bo już bo kilku użyciach, jednak aby uzyskać trwały efekt należy stosować preparat przez ok. 4 - 6 tygodni. Silicosan, w odróżnieniu od innych preparatów przeciwtrądzikowych, nie zaburza prawidłowej równowagi biologicznej skóry i jest bezpieczny nawet przy długotrwałym stosowaniu.
 

  • Cena:
  • 50.00 ml 20.00 zł
2010-06-16

Opinie (8)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

smerf
smerf
2010-12-22

GENIALNY

POLECAM, miałam straszne problemy z trądzikiem. Z ropnymi zmianami na twarzy oraz szyji. Uzywałam rożnych preparatow, antybiotyków przepisanych od dermatologa, lecz nic nie pomagało na dłuższą metę. Ten krem naprawde działa, a kosztuję naprawde niewielę.

ZALETY:

-poprawił i zminimalizował do prawie zera moje wykwity - tani, - łatwy w użyciu, - naprawde warty POLECENIA

WADY:

-ściąga twarz, przy dluższym noszeniu "maseczki" z tego kremu, gdyż preparat zasycha na twarzy.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców