• Dodano 49,026 produktów
  • Napisano 187,148 opinii
  • 161,990 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Bronchosol, syrop (Phytopharm)

5/5 na 8 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

100 ml syropu zawiera 4,36g wyciągu gęstego złożonego z ziela tymianku i korzenia pierwiosnka oraz 19,8mg tymolu Substancje pomocnicze: sacharoza, aromat pomarańczowy, woda oczyszczona. Działanie Wykrztuśne i pobudzające wydzielanie płynnego śluzu w oskrzelach. Wskazania Preparat stosowany w stanach zapalnych górnych dróg oddechowych i oskrzeli z objawami utrudnionego odkrztuszania i tzw. suchego kaszlu. Dawkowanie: Dzieci: 4-6lat 3 razy dziennie po 2,5ml 6-12lat 3 razy dziennie po 5ml 12-18lat 3 razy dziennie po 10ml Dorosłym 3 razy po 15ml leku. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na tymol, pierwiosnek, tymianek lub którykolwiek składnik syropu. U dzieci, u których w wywiadzie stwierdza się ostre krupowe zapalenie krtani również w przezłości, astma.

Cena:

  • 100.00 ml 9.00 zł
2010-10-15

Opinie (8)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

nenya13
2015-07-02

chyba najlepszy syrop na kaszel

Używam od jakiegoś czasu i jestem zdumiona efektami.
Od kiedy rok temu córka poszła do przedszkola i zaczęła łapać wszystkie możliwe infekcje górnych dróg oddechowych, leków na kaszel przetestowałyśmy sporo. I wniosek jeden - jak tylko córka zaczyna pokasływać suchym kaszlem, daję jej Bronchosol - w ciągu maxymalnie 1 doby kaszel zaczyna się zmieniać w mokry, dalej podaję syrop który świetnie radzi sobie z rozrzedzaniem zalegającej wydzieliny. Do tego 2 razy dziennie inhalacje z soli fizjologicznej (plus czasem w nocy jeśli obudzi ją napad kaszlu i nie chce ustać). Rzadko kiedy muszę sięgać po inne, mocniejsze syropy typu flegamina lub mucosolvan. Polecam bo i cena bardzo przystępna

ZALETY:

skuteczność cena smak

WADY:

brak

Filtruj:
Sortuj: