Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Śmietana do zupy 18% (Piątnica)

3/5 na 20 recenzji
3,0
0% kupi ponownie

Opis:  
Gęsta śmietana, doskonała do wszelkich zastosowań. Jej wyjątkową zaletą jest fakt, że nie warzy się w gorących sosach i zupach. Zaawansowany technologicznie proces lekkiej termizacji produktu pozwala na uzyskanie prawie 1-miesięcznego okresu przydatności do spożycia.


Pakowana w kubki 200 g i 400 g.

Wartość odżywcza w 100g:
wartość energetyczna - 790kJ(189kcal),
białko - 2,3g, węglowodany - 4,4g, tłuszcz - 18g.
 

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
Marka:Piątnica
Kategoria:Śmietany
2012-04-04

Opinie (20)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Darek
2014-05-19

TO NIE ŚMIETANA

Jeśli do śmietany dodaje się skrobi kukurydzianej ,mączki i zagęszczacza to nie powinni używać nazwy śmietana. TEN WYRÓB POWINIEN NAZYWAĆ SIĘ BIAŁY ZAGĘSZCZACZ. To coś nie ma nic wspólnego ze ŚMIETANĄ. Jak tak dalej pójdzie to w Piątnicy, zaraz zaczną z plasteliny robić serek śmietankowy a z oleju żółty ser. OCZYWIŚCIE POZDRAWIAM GŁÓWNEGO TECHNOLOGA TEJ (MLECZARNI) POMYŁKA ZAKŁADU CHEMICZNEGO!!!!
W opisie tego produktu jest napisane (kultury bakterii mlekowych). Jeśli były by tam bakterie to to coś by kisło, byłby to produkt naturalny i bardzo pomocny w układzie trawiennym człowieka. Termin ważności miesiąc czasu?. To sama chemia .

ZALETY:

BIEL BARDZO GĘSTA NADAJE SIĘ DO ZAPYCHANIA DZIUR

WADY:

NIE MA SMAKU ŚMIETANY

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Śmietany

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Śmietany