Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Picobaby, Indigo Wózek wielofunkcyjny Madonna 2w1 i 3w1 (Picobaby)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Wózek Madonna 2w1 oraz 3w1 marki Indigo firmy Picobaby to nowoczesne wózki o wyjątkowej trwałości i jakości wykończenia. Zostały zaprojektowane tak, aby nie tylko zachwycać wyglądem, przyciągając uwagę swym efektownym dynamicznym, sportowym stylem, ale przede wszystkim spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa i sprostać potrzebie niezwykłej wygody każdego maluszka oraz jego rodziców!
Wózek Madonna 2w1 składa się z wygodnej, przestronnej gondoli z funkcją kołyski oraz wózka spacerowego z możliwością wpięcia do ramy w dowolnym kierunku jazdy. Wózek wykonany jest z nowoczesnych, trwałych, łatwych w pielęgnacji materiałów, odpornych na zabrudzenia. Doskonale się prowadzi, jest zwrotny, a jago systemy amortyzacyjne oraz pompowane, obrotowe koła pozwalają na wygodne dla mamy i bezpieczne dla maluszka manewry oraz łatwe pokonywanie krawężników i wertepów. Model w standardzie posiada wiele funkcjonalnych, dopasowanych do wózka akcesoriów.
Wózek dostępny jest w opcji 2w1, 3w1 oraz w różnych opcjach materiału i koloru tapicerki.

Gdzie można kupić: sklep internetowy

  • Cena:
  • 1.00 ml 1800.00 zł
2017-05-27

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wózki wielofunkcyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wózki wielofunkcyjne