Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Avene PhysioLift, krem wygładzający i emulsja wygładzająca na dzień (Pierre Fabre)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Dermokosmetyki z linii PhysioLift DZIEŃ dostępne są w dwóch konsystencjach, w zależności od rodzaju skóry. PhysioLift krem na dzień wygładza zmarszczki, nawilża i wzmacnia skórę, dzięki unikalnemu opatentowanych składników, które wzajemnie się uzupełniają.
Zawiera składniki przeciwstarzeniowe, które zostały otrzymane przy zastosowaniu wysokiej technologii. Bogata i delikatnie perfumowana formuła kremu, wzbogacona i kojącą Wodę Termalną Avene, odpowiada potrzebom skóry suchej, której przywraca uczucie komfortu, pozostawiając ją miękką i delikatną. Tolerancja potwierdzona na skórze wrażliwej.
Krem wygładzający PhysioLift DZIEŃ odpowiada potrzebom  skóry suchej, natomiast Emulsja wygładzająca PhysioLift DZIEŃ, idealnie sprawdza się w przypadku skóry normalnej i mieszanej. Aby zapewnić komfort stosowania, formułę emulsji uzupełniono o substancje matujące.

Gdzie można kupić: aptekagemini.pl

  • Cena:
  • 30.00 ml 73.00 zł
2016-06-22

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Pielęgnacja twarzy

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Pielęgnacja twarzy