Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Avene, Refleks słoneczny krem SPF 50+ (Pierre Fabre)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Refleks słoneczny krem SPF 50+ Avene Eau Thermale to skuteczna, fotostabilna i wodoodporna ochrona przeciwsłoneczna dla dzieci. Preparat jest sprzedawany w poręcznym, płaskim, niewielkim opakowaniu o pojemności 30 ml. 
Krem, dzięki innowacyjnemu systemowi filtrów, doskonale zabezpiecza skórę przed promieniowaniem UVA i UVB. Zawarty w kremie pre-tokoferyl chroni skórę przed działaniem wolnych rodników i zapobiega uszkodzeniom DNA, a woda termalna, na bazie której powstała formuła preparatu, koi i łagodzi podrażnienia. 
Preparat nie zostawiał białego nalotu na skórze (po aplikacji staje się przeźroczysty), nie lepi się, szybko się wchłania. 
Refleks słoneczny krem SPF 50+ Avene Eau Thermale polecany jest do ochrony skóry suchej i bardzo suchej, o bardzo jasnej karnacji, łatwo ulegającej oparzeniom słonecznym. 

Gdzie można kupić: apteka-gold.pl

  • Cena:
  • 30.00 ml 47.00 zł
2016-03-23

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kosmetyki przeciwsłoneczne dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty