Klorane, Szampon suchy na bazie mleczka z owsa w naturalnym odcieniu pudru (Pierre Fabre)

4.5/5 na 11 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: Wprowadzenie na rynek w 1971 r. przez Laboratorium Klorane pierwszego na świecie suchego szamponu oznaczało prawdziwą rewolucję. Po raz pierwszy pojawiła się możliwość „umycia” włosów bez ich moczenia i suszenia w zaledwie 2 minuty. Podstawą jakości suchego szamponu jest wyjątkowa technologia objęta patentem oraz unikatowa wiedza. Szampon stanowi połączenie mikronizowanych cząstek pochodzenia naturalnego. Ich wysokość jakość gwarantuje znakomite wchłanianie i optymalne usuwanie zanieczyszczeń podczas wyczesywania. Ten wyjątkowy kosmetyk szybko stał się nieodzownym elementem codziennych zabiegów pielęgnacyjnych i tajemnicą pięknej fryzury wielu znanych osób. Stosowany naprzemiennie z tradycyjnymi szamponami, pozwala na rzadsze mycie włosów. Tym samym zmniejsza ryzyko podrażnień wrażliwej skóry głowy. Pozwala też na zachowanie intensywnej barwy włosów koloryzowanych przez dłuższy czas i wydłuża efekt szczotkowania. Suchy szampon Klorane zwiększa objętość włosów, sprawia że są bardziej puszyste, poprawia ich strukturę i ułożenie. W przypadku włosów tłustych i wiotkich nadaje witalność. Suchy szampon Klorany jest bardzo praktyczny: można go stosować w każdej sytuacji. Przyda się wszystkim aktywnym kobietom, które na co dzień chcą zaoszczędzić cenny czas, osobom przebywającym w szpitalu, w podróży, kiedy dostęp do wody jest trudny lub niemożliwy.
Jest bardzo łatwy w użyciu – wystarczy dobrze wstrząsnąć, a następnie rozpylić szampon w odległości 30cm od głowy. Następnie pozostawić na włosach, po czym wyszczotkować je starannie i energicznie, aby usunąć resztki proszku. Suchy szampon na bazie mleczka z owsa stanowi zatem prawdziwe kosmetyczne „pogotowie ratunkowe”.
Klorane Szampon suchy na bazie mleczka z owsa w naturalnym odcieniu pudru SKŁAD:
• składniki absorbujące pochodzenia naturalnego według opatentowanej technologii: krzemionka, zmikronizowana beta-cyklodekstryna i skrobia kukurydziana i ryżowa,
• wyciąg z mleczka owsianego o działaniu nawilżającym, łagodzącym i ochronnym,
• naturalny odcień pudru dla jeszcze mniejszej widoczności już podczas aplikacji szamponu.
Nie zawiera konserwantów, barwników i substancji powierzchniowo czynnych (charakterystycznych dla szamponów „do mycia na mokro”).

  • Cena:
  • 150.00 ml 40.00 zł
2014-11-05

Opinie (11)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców