Ice Cream Shoppe, Magiczna Lodziarnia (Play Doh)

3.5/5 na 12 recenzji
3,5
42% kupi ponownie

Opis: Zestaw Magiczna Lodziarnia to pełna kolorów zabawa w wytwórnię lodów. Z kolorowej ciastoliny dzieci mogą tworzyć piękne lodowe kompozycje: tradycyjne lody w waflach, pyszne desery a nawet torty lodowe. W zestawie znajduje się 3-funcyjny automat do lodów (lody, polewa, posypka), pucharki do deserów, wafelki, łyżeczki oraz 4 tuby ciastoliny.
Z PLAY-DOH wyobraźnia nabiera kształtów!

  • Cena:
  • 1.00 szt 79.00 zł
2010-03-31

Opinie (12)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

majajula
2010-04-22

niezła alternatywa dla plasteliny

Jest to super alternatywa dla zwykłej plasteliny. Pierwsze co mnie w niej zadziwiło to miękkość. Ja z okresu dzieciństwa pamiętam twardą plastelinę. Bardzo łatwo jest z niej wyczarować cudeńka. Zarówno maluch jak i starszak z chęcią siedzi i lepi. Poza tym możliwość zakupienia różnorodnych zestawów sprawia, że zabawa jest jeszcze fajniejsza.
Jednak moje córki najbardziej lubią ją rozwałkowywać i wykrawać ciasteczka. Kolory są dość zgaszone - mamy ciastolinę innej firmy i są dużo bardziej intensywne. Zapach tej ciastoliny ma też dużo do życzenia.
No i bardzo ważna sprawa niestety dość szybko twardnieje. Córka nie zamknęła opakowania na noc i połowa była twarda jak skała. Ma to jednak swój plus - łatwo jest to wykruszyć z ubrań czy też z dywanu. Plusem jest też to, że nie barwi rąk ani ubrań jak to jest przy zwykłej plastelinie. Jednak z racji twardnienia u nas starcza na miesiąc zabawy.
Zestaw lodziarnia jaki posiadamy nudzi się po około tygodniu bo ileż można robić lody, lecz schowana na 2 tyg znów cieszy kilka dni.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców