Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Cefalgin, tabletki (Polfa Pabianice)

5/5 na 1 recenzji
5,0
100% kupi ponownie

Opis: 1 tabletka: paracetamol 250 mg, propyfenazon 150 mg, kofeina 50 mg.
Substancje pomocnicze:
skrobia ziemniaczana, sodu laurylosiarczan, alkohol poliwinylowy, żelatyna, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian.
Działanie
Preparat złożony o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.  Jest skuteczny w bólach związanych ze skurczem mięśni gładkich.
Wskazania
Bóle głowy, zębów, menstruacyjne, nerwobóle, a także bóle związane z przeziębieniem i grypą.
Dawkowanie:
Dorośli 1-2 tabletki jednorazowo. Dzieci i młodzież powyżej 12 roku życia: 1 tabletka jednorazowo. W razie potrzeby dawkę można powtarzać do 3 razy na dobę.
Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na paracetamol, kofeinę lub kwas acetylosalicylowy, pirazolony lub pochodne tych związków (fenazon, propyfenazon, aminofenazon, fenylobutazon, metamizol) lub którykolwiek składnik leku. Ciężka niewydolność wątroby i (lub) nerek. Zmiany w obrazie krwi obwodowej jak niedokrwistość, leukopenia, agranulocytoza. Wrodzony niedobór dehydrogenazy-6-fosforanowej. Nadciśnienie tętnicze. Choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy. Ostra porfiria wątrobowa. Choroba alkoholowa.Nie zaleca się stosowania preparatu w okresie ciąży. Nie stosować w okresie karmienia piersią.

  • Cena:
  • 10.00 szt 5.00 zł
2010-10-15

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2012-09-27

Polecam przy bólach migrenowych

Zdecydowanie polecam te tabletki zarówno na bóle brzucha przy miesiączce, jak i bóle głowy. Mam bóle głowy migrenowe i jak wezmę 2 tabletki od razu to odczuwam ulgę. Tabletki są nieciekawe w smaku i ciężko się je przełyka, dlatego ja je łamię na pół. Kosztują około 5-6 zł, zależy od apteki. Używam je od kilku lat i zawsze mam je pod ręką w razie czego.

ZALETY:

- skuteczne

WADY:

- źle się połyka

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Preparaty przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne

Producenci polecają

Top produkty