Osłonik Max (Polfa SA)

4/5 na 1 recenzji
4,0
100% kupi ponownie

Opis: 3-składnikowy preparat zawierający żywe kultury bakterii Lactobacillus rhamnosus, Saccharomyces boulari oraz inulinę Zalecana do spożycia dzienna porcja preparatu: 1 do 2 kapsułki dziennie podczas lub po posiłku.
Zawartość saszetki należy rozpuścić w letnim płynie.
Skład zalecanej dziennej porcji: Zawartość w 1 kapsułce: Inulina 200 mg*, Liofilizowane komórki drożdżowe szczepu Saccharomyces boulardii2 x 109 CFIT, Liofilizowane bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus rhamnosus GG 2 x 109 CFU*. Zawartość w 2 saszetkach: Inulina 400 mg*, Liofilizowane komórki drożdżowe szczepu Saccharomyces boulardiiAx 109 CFU*, Liofilizowane bakterie kwasu mlekowego. Lactobacillus rhamnosus GGA x 109 CFU*. * brak ustalonej normy Zalecanego Dziennego Spożycia
Ostrzeżenie: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości (uczulenia) na któryś ze składników preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Podczas przyjmowania preparatu nie należy spożywać gorących napojów. Nie stosować razem z lekami przeciwgrzybiczymi.
Skład produktu: maltodekstryna, inulina, liofilizowane kultury drożdżowe szczepu Saccharomyces boulardii, liofilizowane bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus rhamnosus GG, dwutlenek krzemu (E 551) - substancja przeciwzbrylająca. Przechowywać w temperaturze 2 - 25° C, w suchym miejscu; w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed światłem. Przy dłuższym okresie przechowywania zaleca się przechowywać w chłodnym miejscu.

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2012-05-29

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

mysiunia25
2012-05-29

skuteczna ochrona

mój synek dostał ten probiotyk w prezencie od pediatry do wybróbowania, lek jest w kapsułkach, ale łatwo ją otworzyć i wysypać zawartość proszku, potem z łatwością można go dodać na łyżeczkę z jogurtem i podać dziecku, bezpieczny dla maluchów, stosuje się od 1 do 2 razy dziennie

ZALETY:

chroni brzuszek maluszka cena od 11 do 14 zł(zależy jaka apteka)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców