• Dodano 48,944 produktów
  • Napisano 186,709 opinii
  • 161,327 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Bambi, Szampon dla dzieci rumiankowy (Pollena Savona)

4/5 na 13 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

BAMBI szampon dla dzieci od 1 roku życia. Łagodny szampon do mycia włosów dla dzieci. Łatwo rozprowadza się na włosach i dobrze spłukuje. Dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy. Szampon nie podrażnia spojówek, skóry i błon śluzowych. Włosy dobrze się rozczesują, nie elektryzują się, po umyciu są puszyste, miękkie i błyszczące.

Cena:

  • 150.00 ml 3.00 zł
2009-01-15

Opinie (13)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-10-29

Szampon budzący wspomnienia

Ten szamponik kupiłam raczej z sentymentu, bo mam już swój ulubiony szampon.
Szczerze mówiąc ja z dzieciństwa zapmiętałam nie jego zapach, ale wygląd, lubiłam siedzieć w wannie i obracać butelkę i patrzeć jak żółty gęsty płyn przelewa się z góry na dół:) Fajnie, że po tylu latach producent nie zmienił tego opakowania, choć mocno ono odstaje od innych, "nowoczesnych" szamponów.
A co do szamponu - jest w porządku, ładnie się pieni, fajnie pachnie, dobrze się spukuje, włoski są świeże, błyszczące i miękkie, zapach na włosach utrzymuje się długo.
Jest gęsty i wydajny.
Jedyne co nie do końca mi w nim pasuje, to, ze słabo nawilża skórę głowy i w użyciu jest raczej cierpki, myjąc główkę moim ulubionym szmponem czuję miękkość pod ręką, myjąc tym czuję jakieś dziwne ściagnięcie, ale chyba przez to włosy dłużej zachowują świeżość.
Cena jakby się zatrzymała w zamierzchłych czasach mojego dzieciństwa:)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Odżywki do włosów, szampony dla dzieci, preparaty do włosów

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Odżywki do włosów, szampony dla dzieci, preparaty do włosów