• Dodano 48,913 produktów
  • Napisano 186,267 opinii
  • 160,907 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Pyralgina, tabletki 500 mg (Polpharma)

4.5/5 na 15 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Ból różnego pochodzenia o dużym nasileniu, gorączka (gdy zastosowanie innych środków jest przeciwwskazane lub nieskuteczne). Przeciwwskazania nadwrażliwość na metamizol i inne pochodne pirazolonu, nadwrażliwość na inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, w szczególności objawiająca się obrzękiem naczynioruchowym, pokrzywką, nieżytem nosa, zmiany w obrazie morfologicznym krwi (agranulocytoza, leukopenia, niedokrwistość), ostra niewydolność nerek lub wątroby, ostra porfiria wątrobowa, astma (wywołana lub zaostrzona przez niesteroidowe leki przeciwzapalne), wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, nie stosować z innymi lekami z grupy pochodnych pirazolonu (aminofenazon, fenylobutazon, oksyfenbutazon), nie stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią.

Cena:

  • 6.00 szt 5.00 zł
2010-10-19

Opinie (15)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2013-01-11

Bardzo skuteczny lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy

To bardzo chyba zapomniany lek, przy lawinie reklam pozostałych specyfików przeciwbólowych ale jest to stary, sprawdzony i bardzo skuteczny lek na silne bóle, przy których ibuprofen czy paracetamol nie dają rady i co ważne świetnie zbija gorączkę. Pamiętam jak kiedyś syn miał wysoką gorączkę i nic nie pomagało, wystraszyłam się, zadzwoniłam na pogotowie i pani spytała czy syn ma skończone 13 lat i czy mam pyralginę - jak tak to dać i jak nie spadnie to dzwonić znów. No i oczywiście spadła i to szybko. Warto go mieć w swojej apteczce i sięgać w silnym bólu i gorączce.
Niedawno producent zmienił kształt tabletek na podłużne, łatwiej je teraz łykać.

ZALETY:

bardzo skuteczny lek na silne bóle i gorączkę łatwy do połknięcia dobra cena

Filtruj:
Sortuj: