Justyna Bednarek, Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite) (Poradnia K Sp. z o.o.)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: "Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)" Justyny Bednarek to książka wyczekiwana przez fanów pierwszej części skarpetkowej sagi. To 13 nowych opowieści zilustrowanych przez niezrównanego Daniela de Latour.
Postacie stworzone przez Justynę Bednarek pragną odmiany i przygód. Dzięki swej ciekawości świata, zmieniają na lepsze nie tylko swoje życie, ale i los wielu osób i zwierząt. Pisarka uczy, że powinien to być cel każdego z nas – nieważne, czy jesteśmy człowiekiem, czy skarpetką. 
Dzieci zapewne ucieszą się z nowych postaci, takich jak Malinowa skarpetka, która poleciała w kosmos, Niebieska, która została muzą znanej pisarki, czy czarna, która została superbohaterką. 
Pierwsza część skarpetkowej sagi sprzedała się w liczbie 25 000 egzemplarzy i była najczęściej nagradzaną pozycją literatury dziecięcej zeszłego roku. Została uznana za Najlepszą Książkę Roku w konkursie "Przecinek i Kropka", otrzymała Nagrodę Literacką Miasta Stołecznego Warszawy oraz została ujęta 
w kanonie lektur szkolnych dla klas I-III, obok takich pozycji jak choćby "Baśnie" Hansa Christiana Andersena czy "Brzechwa dzieciom". 

Gdzie można kupić: sklep internetowy sklepporadniak.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 26.00 zł
2017-04-13

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców