• Dodano 48,765 produktów
  • Napisano 183,590 opinii
  • 159,747 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Leolandia, Trójpłatowiec z tektury (model do składania) (POS Projekt)

4.5/5 na 2 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Trójpłatowiec marki Leolandia to kreatywna, ekologiczna zabawka dla dziecka. Samolot wykonany jest z jednokolorowej, wysokiej jakości tektury. Po użyciu można go dalej przetwarzać, a po wyrzuceniu ulega szybkiej biodegradacji. Krawędzie tektury są bezpieczne, więc dzieci nie pokaleczą sobie palców. Zabawki z tektury są lekkie, więc świetnie nadają się do zabawy grupowej (dzieci nie mogą sobie zrobić krzywdy). Elementy zabawki idealnie do siebie pasują, więc łatwo można je złożyć. 
Co można zrobić z zabawkami z tektury? Możliwości zabawy jest bardzo wiele. Wszystko zależy od wyobraźni i kreatywności. Tekturowe zabawki rozwijają zdolności manualne oraz pobudzają kreatywność dziecka. Jest wiele korzyści z posiadania każdej zabawki, ponieważ można je nie tylko złożyć z tatą lub mamą, ale również: pomalować farbami, flamastrami lub kredkami, bawić się samemu lub z innymi dziećmi albo użyć do dekoracji pokoju dziecięcego.
Zabawki Leolandia są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 lat, ponieważ zawierają małe elementy. Jednak w stu procentach spełniają zharmonizowane wymogi UE i mają znak CE. Co ważne, zabawki Leolandia są projektowane i produkowane w Polsce. 

Cena:

  • 1.00 ml 21.00 zł
2015-11-17

Opinie (2)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Zabawki edukacyjne, naukowe

Producenci polecają

Top produkty