• Dodano 49,147 produktów
  • Napisano 188,931 opinii
  • 163,488 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Fisher Price

Dawno, dawno temu (w 1930 roku) Herm Fisher stwierdził, że świat potrzebuje lepszych zabawek. Takich zabawek, które ?będą się odwoływać do wyobraźni, wprowadzać coś nowego, zaskakującego, i zabawnego?.

Dlatego połączył siły z Irvingiem Price?em i Helen Schelle (która niestety nie zmieściła się w logo; wybacz, Helen!). Ich pierwsza seria zabawek nazywała się ?16 nadziei? (ang. 16 hopefuls) i obejmowała parę ślicznych kaczuszek.

Od tego czasu Fisher-Price pielęgnuje pierwotną wizję swoich założycieli. W miarę upływu lat wprowadzaliśmy produkty znane teraz jako akcesoria dla dzieci, czyli sprzęty, dla których warto zorganizować przyjęcie z okazji narodzin dziecka, oraz które zwiększają wygodę, bezpieczeństwo i komfort życia rodziców i niemowlaków.

Cały czas pamiętamy, co było na początku i co mogłoby wywołać uśmiech na twarzach Fishera, Price?a i Schelle. Dlatego staramy się wzbogacać życie rodzin, w których są małe dzieci. Pomagać rodzicom w uspokajaniu noworodków przed snem. Zachęcać niemowlęta do zrobienia kolejnego, przełomowego kroku. Obserwować, jak starsze maluchy odkrywają magię zabawy. Słuchać, jak przedszkolaki wymyślają nowe światy i odkrywają swoje otoczenie.
Liczba produktów:547
Marki producenta