• Dodano 49,148 produktów
  • Napisano 188,933 opinii
  • 163,490 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Tymbark

Tymbark jest obecny na polskim rynku od 1936 r. Za nami już blisko 80 lat tradycji bezkonkurencyjnego smaku i najwyższej jakości. Obecnie Tymbark to zdecydowany lider rynkowy w kategorii soków, nektarów i napojów w Polsce, którego produkty trafiają do prawie 30 krajów na całym świecie. Jest marką, którą polscy konsumenci darzą wyjątkowym zaufaniem i najchętniej polecają swoim bliskim. Według prestiżowego ?Rankingu Najbardziej Wartościowych Polskich Marek 2014? Dziennika ?Rzeczpospolita? Tymbark jest najsilniejszą marką napojową w Polsce w ?Kategorii napojów bezalkoholowych?.

Tymbark to ekspert w oferowaniu najwyższej jakości soków, nektarów i napojów oraz przekąsek owocowych. Produkty w portfolio marki nie zawierają żadnych sztucznych słodzików, sztucznych barwników ani konserwantów. Swój wyjątkowy smak zawdzięczają wyselekcjonowanym, dojrzałym owocom, dostarczanym przez najlepszych i sprawdzonych dostawców, którym stawiane są wysokie wymagania jakościowe.

W szerokiej ofercie Tymbarku konsument znajdzie owocowe i warzywne soki 100%, soki 100% dla dzieci, egzotyczną linię Owoców Świata, a także nektary i napoje o kompozycjach smakowych najchętniej wybieranych przez konsumentów ze sztandarowym jabłko-mięta na czele. Portfolio marki doskonale uzupełniają orzeźwiające, owocowe propozycje napojowe ? Tymbark Gazzzowany oraz Tymbark NEXT IceTea ? połączenie soczystych owoców i niepowtarzalnego, herbacianego smaku. Doskonałym rozwiązaniem dla konsumentów, którzy szukają lekkiej i wartościowej owocowej przekąski jest Tymbark Fruktajl ? wyjątkowa propozycja w kategorii przekąsek.
Liczba produktów:30
Marki producenta