Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Protex 3 Ultra (Protex)

4/5 na 7 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis: Protex Ultra mydło w kostce zawiera aż dwa składniki o właściwościach bakteriobójczych.

Mydło zapewnia skórze maksymalną ochronę przed różnorodnymi mikroorganizmami znajdującymi się na jej powierzchni. Jest również mydłem o właściwościah dezodorujących, które skutecznie zapobiegają przykremu zapachowi potu.

Przeznaczony zwłaszcza dla osób prowadzących aktywny tryb życia, uprawiających sport bądź ciężko pracujących fizycznie.
 

  • Cena:
  • 100.00 g 2.60 zł
2010-05-31

Opinie (7)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2015-02-17

Doskonale oczyszcza skórę twarzy

Doskonale sprawdza się w walce z niedoskonałościami skóry. Nie mam dużego problemu z trądzikiem, jednak czasami zdarzają mi się pojedyncze wypryski. Myję wtedy skórę twarzy (a niejednokrotnie także ramiona i plecy) mydełkiem. Skóra jest świeża, wypryski szybko znikają i goją się. Jedynym minusem jest duże wysuszanie cery. Przy mojej skórze mieszanej (tłustej latem i w linii T, bardzo suchej zimą i na policzkach) w lecie stosuję go codziennie, nie raz 2 razy dziennie, aby oczyścić twarz, w zimie dużo rzadziej, raz, dwa razy w tygodniu. Po zastosowaniu mydła nawilżam skórę dobrym kremem. Efekty są bardzo zadowalające, zwłaszcza ze względu na niską cenę mydełka. W moim przypadku nie ma zupełnie sensu przepłacać i kupować drogich kosmetyków antybakteryjnych, protex działa świetnie:)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Żele, płyny, pianki do mycia ciała kobiet

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Żele, płyny, pianki do mycia ciała kobiet