Koncentrat do płukania tkanin E, Satynowy Dotyk, Jedwabisty Dotyk, Welurowy Dotyk, Atłasowy Dotyk, Kaszmirowy Dotyk, Aks (PZ Cussons)

4/5 na 31 recenzji
4,0
58% kupi ponownie

Opis: Koncentraty do płukania tkanin E w poręczniejszej butelce. Wygodne przewężenie umożliwia łatwiejsze użytkowanie produktu.

Uproszczone zostało również dozowanie produktu – teraz 1 nakrętka wystarczy by uzyskać doskonały efekt miękkości i przyjemnego zapachu po wypraniu Twoich ubrań.

Każdy z nas potrzebuje przytulania. Przytulanie się jest źródłem szczęścia, ciepła, poczucia bliskości, bezpieczeństwa. Przytulanie jest jeszcze przyjemniejsze kiedy czujemy miękkość i piękny zapach czystych ubrań.
Nowe Koncentraty E sprawiają, że tkaniny stają się wyjątkowo miękkie i przyjemne w dotyku, zachowując na długo piękny i świeży zapach. Z płynami E przytulanie stanie się jeszcze przyjemniejsze.
Portfolio koncentratów E składa się z sześciu wariantów: Satynowy Dotyk, Jedwabisty Dotyk, Welurowy Dotyk, Atłasowy Dotyk, Kaszmirowy Dotyk, Aksamitny Dotyk.
Perłowe butelki nadają delikatności i przytulności produktom zaś spójne pastelowe kolory etykietek, nakrętek oraz płynów podkreślają wyjątkowość każdego zapachu. Dzięki nowym opakowaniom każdy koncentrat E wyróżnia się na półce.

Każdy wariant dostępny jest w opakowaniu: 1L oraz 2L

  • Cena:
  • 1.00 l 6.60 zł
2010-03-19

Opinie (31)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

kawa112
kawa112
2010-03-28

super, polecam

Przeważnie kupowaliśmy Lenora lub Silana - w zależności od promocji, ostatnio jednak kupiłam E Satynowy Dotyk i jestem bardzo zadowolona. Prane ciuszki pięknie pachną, wyciągam z pralki mięciutkie pranie, aż miło się je rozwiesza, po całym domu roznosi się zapach świeżości. Pranie nawet po wyschnięciu jest mięciutkie i pachnące - co nie zawsze dawały mi inne płyny.
Wadą płynu ( mam dużą, dwulitrową butelkę) jest to, ze trudno się go nalewa do korka - miarki, butelka jest miękka i duża, więc zawsze potrzebna jest druga ręka do podtrzymania butli. Nie wiem jak będzie dalej, kiedy płynu będzie mniej w butelce, bo wtedy wiadomo - będzie lżejsza.
Duży wybór zapachów też jest ważny - każdy wybiera co lubi. Ja kupiłam pierwszy raz E ale na pewno zagości w naszym domu na dłużej

ZALETY:

zapach miękkość ciuszków po wyschnięciu

WADY:

miekka butelka

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców