• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,977 opinii
  • 161,642 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Wózek Zapp (Quinny)

3.5/5 na 15 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis:

Quinny ZAPP to pełnowymiarowy wózek spacerowy, który składa się do tak małych rozmiarów, że może być przewożony na rowerze albo za siedzeniem w samochodzie! Quinny Zapp powstał w oparciu o nowe spojrzenie na kwestie składania wózka. Ma 69 cm długości po złożeniu co czyni go najmniejszym i najlżejszym wózkiem świata. Po rozłożeniu Quinny Zapp staje się pełnowymiarowym wózkiem spacerowym o wielu praktycznych zaletach. Może być używany już od urodzenia dzięki możliwości zamocowania fotelika samochodowego firmy Maxi-Cosi. Posiada także budkę i osłonę przeciwdeszczową. Po złożeniu jest tak mały, że mieści się w dostarczonej w komplecie torbie podróżnej. Stylowy i nowoczesny Zapp na pewno wzbudzi duże zainteresowanie. Amortyzacja wszystkich trzech kół zapewni komfort prowadzenia wózka przez rodzica, a co najważniejsze komfort dziecka. Szybki i łatwy w rozkładaniu, ekstremalnie zwrotny i solidny wózek świetnie nadający się do codziennego użytku, na zakupy, czy wyprawę za miasto. W skład wózka wchodzą: stelaż, siedzisko, budka, osłona przeciwdeszczowa, torba na wózek, adapter do fotelika MAXI-COSI. Cechy wózka: najmniejszy wózek po złożeniu (69 x 27 x 30cm) idealny podczas podróży (rower, samochód, pociąg, samolot) łatwy do złożenia skrętne przednie koło możliwość montażu fotelika Maxi-Cosi (adaptory do mocowania w komplecie wózka) łatwe do zdjęcia siedzisko łatwy system demontażu kół Wymiary po rozłożeniu: 110,5 x 69 x 106,5 cm Zapp sprzedawany jest w komplecie: ze stelażem, tapicerką, budką, osłoną przeciwdeszczową, torbą do transportu wózka oraz adapterami do montażu fotelika samochodowego Maxi-Cosi. Akcesoria do dokupienia: ocieplacz/śpiworek, system do montażu wózka na rowerze.

Cena:

  • 6.00 kg 679.00 zł
Marka:Quinny
Kategoria:Spacerówki
2008-09-08

Opinie (15)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

ir-ra
2012-04-13

UWAGA - niebezpieczny!!! Przewraca się do tyłu!!!!

Piszecie, że wózek idealny dla dzieci powyżej roku? Nic bardziej mylnego!!!! Do roku nam się sprawdził, ale obecnie mój syn ma 17 miesięcy i 90cm wzrostu i gdy siedzi w tym wózku muszę go trzymać, nie ma mowy żeby puścić wózek bo jeden ruch dziecka i wózek jak wywrotka leci do tyłu - mimo że nic nie wisi na kierownicy!!!! Absolutnie nie nadaje sie na wypady do sklepu bo wtedy potrzebujesz wolnych rąk żeby w sklepie coś zobaczyć, o przymierzeniu nie wspomnę. To wózek dla lalek które siedzą i się nie ruszają. Dla dziecka jest niebezpieczny!!! Obecnie czekam na przesyłkę z Quinny Senzz - dodam potem o nim opinię.

ZALETY:

lekki mały po złożeniu

WADY:

niestabilny przewraca się do tyłu

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Spacerówki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Spacerówki