Bio, Sok wieloowocowy z imbirem (Rabenhorst)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: BIO Sok wieloowocowy z imbirem marki Rabenhorst to pyszny, delikatnie pikantny sok, który powstaje z kompozycji naturalnych i organicznych soków wyciskanych prosto ze świeżych owoców - jabłek, winogron oraz ananasów, połączonych ze świeżo wyciśniętym sokiem z imbiru.
Sok jest tłoczony na zimno i w całości jest pochodzenia organicznego. Wytłaczanie na zimno pozwala na zachowanie naturalnych witamin i wartości odżywczych oraz wyrazistego, aromatycznego smaku świeżych owoców.
Sok wieloowocowy z imbirem BIO jest wolny od wszelkich konserwantów, barwników, aromatów, środków zakwaszających czy zagęszczających oraz dodatkowego cukru. Dodatek świeżego, pikantnego imbiru sprawia, że sok doskonale smakuje w chłodne dni, kiedy organizm potrzebuje rozgrzania.
Sok można spożywać na ciepło i na zimno. Jedna szklanka soku zastępuje jedną z pięciu zalecanych porcji owoców i warzyw dziennie. Produkt dostępny jest w butelce z ciemnego szkła, chroniącej zawartość przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Cena za opakowanie 750 ml: 14 zł

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
Marka:Rabenhorst
Kategoria:Soki i nektary
2017-11-09

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Soki i nektary

Producenci polecają

Top produkty