FEG Eyelash Enhancer (R&D Pharma)

3.5/5 na 53 recenzji
3,5
8% kupi ponownie

Opis: FEG Eyelash Enhancer 3ml (4 miesiące kuracji) – profesjonalna odżywka wzmacniająca rzęsy i stymulująca ich wzrost. Zawiera Bimatoprost (składnik intensywnie stymulujący wzrost rzęs) i Retinyl Palmitate (czysta witamina A). Rzęsy stają się dłuższe, grubsze i pełniejsze! Odżywkę FEG wyróżnia gęsta konsystencja, która ułatwia nakładanie preparatu, uniemożliwiając spłynięcie do oka. Minimalizuje to powstawanie podrażnień. Stosowanie ułatwia bardzo wygodny i poręczny aplikator – wystarczy jedno, delikatne pociągnięcie u nasady powieki. Odżywkę FEG najlepiej jest stosować wieczorem, po wykonaniu demakijażu, na czystą i suchą skórę. Serum jest oparte na naturalnych składnikach i całkowicie bezpieczne – nie wywołuje alergii ani zmian w kolorze siatkówki.

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2012-12-08

Opinie (53)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Biochemik
2013-04-18

OSZUSTWO FEG ODŻYWKA

Dziewczyny, które używają odżywki FEG bardzo proszę sprawdxcie na opakowaniu lub ulotce skład, czyli INGREDIENTS, bo wszędzie na stronie powinien on wyglądać tak:

Purified Water, Retinyl Palmitate, Punica Granatum Extract, Sodium Chloride, Cucumis Sativus Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Benzalkonium Chloride, Phenoxyethanol, Citric Acid, Disodium Phosphate, Cellulose Gum, Bimatoprost, Cucurbita Pepo Seed Extract, Vatamin B-12.

Niestety to ca mi udało się kupić to jakieś oszustwo i skład tego czegoś nie zawiera, prócz wody naturalnego ekstraktu, mój skład to 7/4 składników, czyli
Purified Water, Sodium Chloride, Benzalkonium Chloride, Citric Acid, Disodium Phosphate, Cellulose Gum,

Proszę o pomoc i podanie strony z której można kupić ORYGINALNĄ odżywkę, jeśli taka istnieje.

Filtruj:
Sortuj: