Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Dobble, Gra towarzyska (Rebel)

5/5 na 5 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: "Dobble" firmy Rebel to gra towarzyska rekomendowana od 6. roku życia (bez górnej granicy wiekowej). Może w nią grać od 2 do 8 osób. 
W Dobble można grać na klika sposobów. W zasadach można znaleźć pięć mini-gier. Najpopularniejszą jest wersja, w której wszystkie karty rozdaje się graczom, a jedną z kart kładzie na środku stołu. Na dany sygnał gracze patrzą na pierwszą kartę z góry, którą trzymają w ręku i szukają wspólnego symbolu z kartą, która leży na stole. Symbol nazywają głośno i szybko kładą swoją kartę na stole, przykrywając starą kartę. Teraz każdy z graczy musi znaleźć wspólny symbol z nową kartą! Wygrywa ten, kto pierwszy pozbędzie się kart.
Aby utrudnić zabawę symbole na kartach bywają odwrócone i miewają inne rozmiary. Same karty są okrągłe i pełne kolorowych ilustracji roślin, postaci i przedmiotów, a każda z nich jest unikalna i łączy się z innymi kartami jednym i tylko jednym symbolem.
Zasady gry Dobble są proste, rozgrywka jest szybka (trwa około 15 minut) i emocjonująca. Opakowanie gry jest niewielkie, dzięki temu można ją ze sobą wszędzie zebrać. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy rebel.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 42.00 zł
2017-09-16

Opinie (5)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Gry zręcznościowe (w tym sortery, labirynty)

Producenci polecają

Top produkty