Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Recaro, Wózek wielofunkcyjny BabyZen (Recaro)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Trójkołowy, nowoczesny i niezwykle zwrotny wózek głęboko-spacerowy BABYZEN firmy RECARO dla dzieci od urodzenia do 20 kg wagi. W wyposażeniu standardowym:
lekki, kompaktowy stelaż;
duże koła, przednie obrotowe z możliwością blokady do jazdy na wprost;
przy przednim kole wbudowana lampka na baterię słoneczną;
pełna rączką z regulowaną wysokością położenia;
panel sterujący oświetleniem w rączce;
gondola YOGA z własną budką i rączką do przenoszenia;
gondola może też służyć jako leżaczek (dzięki regulacji oparcia i pasom);
siedzisko spacerowe montowane tylko przodem do kierunku jazdy;
miękka wyściółka z trzywarstwowej pianki na siedzisku spacerowym;
pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa przy spacerówce;
oparcie regulowane w trzech pozycjach;
osłona przeciwdeszczowa;
kosz na zakupy.
Wózek jest niesłychanie łatwy i przyjemny w obsłudze, można go złożyć jedną ręką w kilka sekund, po złożeniu koła same układają się równolegle do stelaża, dzięki czemu wymiary po złożeniu są jeszcze mniejsze. Gondola YOGA po zdjęciu ze stelaża może służyć jako leżaczek. Dodatkowo do transportu można ją złożyć praktycznie na płasko. Jeden z najmniejszych wózków po złożeniu dzięki zastosowanemu specjalnemu systemowi składania, bardzo lekka, aluminiowa konstrukcja stelaża (waga ok. 10 kg), stelaż można bardzo szybko złożyć i rozłożyć jedną ręką. Spacerówka wyposażona w trzy duże koła wykonane ze specjalnych materiałów odpornych na przebicie, przednie kółko obraca się o 360 stopni, regulacja wysokości rączki, opatentowana lampka LED zamocowana nad przednim kołem ładuje się automatycznie dzięki zintegrowanej baterii słonecznej. Lampkę można w bardzo prosty sposób włączyć i wyłączyć za pomocą przycisków w rączce, może świecić światłem ciągłym lub chwilowym, dwustronna tapicerka w spacerówce wykonana z wysokiej jakości materiałów, można zdjąć ją do prania, regulowane oparcie pleców w spacerówce (3 pozycje regulowane za pomocą zamków ekspresowych), regulowany daszek w spacerówce skutecznie chroni dziecko przed promieniami słonecznymi, spacerówka wyposażona w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, na stelażu wózka można zamontować fotelik Recaro Young Profi Plus (0–13kg) za pomocą specjalnych adapterów (adaptery są wyposażeniem standardowym wózka). Na stelażu można zamontować gondolę YOGA (0–6miesięcy). Gondola, podobnie jak wózek, składana jest na płasko do bardzo małych rozmiarów ułatwiających transport. Ponadto wyposażona jest w pasy bezpieczeństwa, po wymontowaniu z wózka może służyć jako praktyczny leżaczek, bardzo lekka. Gondola YOGA ma wygodny i ergonomiczny uchwyt do przenoszenia zamontowany wysoko na budce. Komfort złożony wózek można prowadzić za sobą dzięki zamocowanym specjalnym kółkom przy rączce lub na normalnych tylnych kołach, trzymając wózek w pozycji pionowej, stelaż można złożyć i rozłożyć jedną ręką. Wózek jest lekki i zwrotny w prowadzeniu nawet w wąskich przejściach i ciasnych pomieszczeniach dzięki przedniemu skrętnemu kółku. Istnieje możliwość dostosowania odpowiedniej wysokości rączki zapewniającej wygodne prowadzenie wózka, dzięki zamontowanym przyciskom w rączce jednym ruchem palca można włączyć oświetlenie drogi.
Wymiary: złożony: 88 x 55 x 25 cm; stelaż: 10kg

  • Cena:
  • 1.00 ml 3100.00 zł
Marka:Recaro
Kategoria:Wózki wielofunkcyjne
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-04-25

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Wózki wielofunkcyjne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Wózki wielofunkcyjne